ملت ما
کدخبر : ۴۴۸۱
مرتبط با : سیاسی
تاریخ : ۲۶ خرداد ماه ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۶:۳۹
دو فراخوان از جنس اصولگرایی
در روزهای اخیر شاهد دو فراخوان در جبهه اصولگرایی بوده ایم . از یک سو ابراهیم رییسی ، رییس قوه قضاییه از مردم خواسته تا زمانی که سامانه اختصاصی دستگاه قضائی برای ارتباط دوسویه با مردم و نخبگان در دسترس قرار گیرد، صفحات متعلق به وی در رسانه‌های اجتماعی، یکی از مسیر‌های دریافت نظرات مردم و نخبگان باشد.
از سوی دیگر محمد باقر قالیباف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز با انتشار یک ویدیو از تمامی جوانان کشور خواسته که در صورت داشتن شرایط مورد نظر وی ، برای حضور در انتخابات مجلس خود را به او معرفی نمایند .
این امر در مورد ابراهیم رییسی که ماههای اول حضور خود در قوه عدلیه را میگذراند و قصد ایجاد تحولی بنیادی در این قوه را دارد طبیعی به نظر میرسد . ولی در مورد باقر قالیباف باید دید که این حرکت چقدر میتواند در فضای انتخاباتی کشور تاثیر گذار باشد و به چه میزان میتواند از سمت جوانان مورد استقبال قرار بگیرد . یا حتی شاید در حد یک حرکت تبلیغاتی بماند و هیچ موجی در فضای سیاسی کشور ایجاد نکند .  به نظر می رسد صحبت و تحلیل در این مورد کمی زود است و باید صبر کرد و منتظر آینده بود تا که دید این فراخوان ها چه باز خوردی از سوی مردم خواهند داشت .