تازه‌ترین اعترافات مادر کودک آزار مشهدی در اتاق بازپرس
نوید از فرانسه دستور شکنجه بینامین را داد! درخواست‌های بی‌رحمانه این مرد ‏به همین جا هم ختم نمی‌شود و او در اقدامی عجیب‌تر از مهلا می‌خواهد تا با قاشق داغ تن ‏این کودک را هم بسوزاند. تازه‌ترین اعترافات مادر کودک آزار مشهدی در اتاق بازپرس/ نوید از فرانسه دستور شکنجه بینامین را دادعصرایران- بررسی‌ها و آزمایشات اولیه، اعتیاد «مهلا» را رد کرده است پدر بنیامین شاکی اصلی پرونده و علیه همسرش اعلام جرم کرده است. روزنامه خراسان در ادامه نوشت: سرپرستی «بنیامین» به‌طور موقت به پدربزرگ و مادربزرگش واگذار شده است. این ‏کودک دو و نیم ساله که تصاویر ضرب و شتم او از سوی مادرش در شبکه‌های اجتماعی ‏سروصدای زیادی به پا کرده، تا حکم دادگاه باید نزد خانواده پدری‌اش باشد. این تصمیم با ‏مشورت و نظر کارشناسان اورژانس اجتماعی مشهد گرفته شده است.

کودک آزار دیده مشهدی به پدرش تحویل شد

معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان خراسان رضوی گفت: بنیامین، کودک مشهدی که توسط مادرش مورد آزار قرار می‌گرفت تحویل پدر شد.غلامحسین حقدادی

پس از بازداشت این مادر توسط پلیس و بر اساس تحقیقات پلیس و سایرگزارش‌های مرتبط با این پرونده، برای بهزیستی مسجل شد که او مادر واقعی این کودک است و تحت فشار، تهدید و ارعاب مجبور به آزار رساندن به فرزند خود شده است. وی ادامه داد:

از صبح روز  شنبه این کودک به صورت رسمی تحویل پدر شد و در نزد پدر خود نگهداری می‌شود و جای هیچ نگرانی از این بابت نیست. حقدادی افزود: اگر برای مرجع قضایی محرز شود که خانواده بنیامین صلاحیت نگهداری از این کودک را ندارند ، وی را به مراکز نگهداری از کودکان بدسرپرست معرفی می‌کنیم که در خصوص این پرونده احتمال این اتفاق کم است زیرا مادر تحت فشار و اخاذی مجبور به چنین رفتاری شده است که البته باید محرز شود.

وی ادامه داد: تا کنون امکان انجام مصاحبه عمیق روان شناختی با مادر این کودک فراهم نشده است و کودک آزاردیده نیز به دلیل تنش‌هایی که به او وارد شده وضعیت شکننده‌ای دارد. این در حالی است که سرهنگ پاشایی، معاونت اجتماعی پلیس فتای ناجا در گفت وگو با خبرنگار رکنا  در خصوص اعترافات مهلا گفت:

این زن روان پریش است و در چند روز گذشته بیماری او شدت یافته است ، با این حال در گفت وگوی تلفنی که با این مادر داشتم، وی اقرار کرد  از شخصی شنیده  برای افزایش فالوئرهایش در اینستاگرام می تواند این کار را که همان کودک آزاری است ، انجام دهد.سرهنگ پاشایی افزود: ماجرای خاصی در این پرونده وجود دارد که پس از پایان تحقیقات از سوی معاونت اجتماعی پلیس فتای ناجا اعلام خواهد شد.

تاریخ انتشار : ۱۸ خرداد ماه ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۳
شناسه مطلب : 16649
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی