هیات های مذهبی در حال خدمت رسانی
۱۰ هزار شیلد، ۱۲ هزار بطری آبمیوه و ۲۰ هزار پرس سوپ برای بیماران و کادر درمان کرونا

مسئول خیریه برکات هیأت عبدالله بن الحسن (ع) گفت: این هیأت در مجموع ۱۰ هزار شیلد،۱۲ هزار بطری آبمیوه و ۲۰ هزار پرس سوپ برای نیروهای درمانی و بیماران کرونایی تولید کرد و بنا دارد برای ماه رمضان نیز سبد کالا میان نیازمندان توزیع کند.

محسن مبارکی، مسئول خیریه برکات هیأت عبدالله بن الحسن (ع) در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس اظهار داشت: این هیأت در ابتدای شیوع ویروس کرونا از ۵ اسفندماه برای ضدعفونی معابر و سطوح عمومی دست به کار شد و از ۲۵ اسفندماه نیز ظرفیت خود را برای تهیه بسته‌های ارزاق شب عید نیازمندان بسیج کرد.

 

تهیه ۲۵۰ سبد کالای ۴۵۰ هزار تومانی برای نیازمندان

وی افزود: در مجموع ۲۵۰ سبد کالا به ارزش هرکدام ۴۵۰ هزار تومان برای شب عید نیازمندان تهیه و در مناطق محروم شهر تهران توزیع شد.

مبارکی با اشاره به اینکه این هیأت بعد از تعطیلات نوروز با توجه به نیاز کشور در حوزه  شیلد و همچنین طبخ سوپ و تولید آبمیوه برای بیماران و کادر درمانی با کمک جوانان به تولید این اقلام پرداخت، تصریح کرد: در این حوزه مردم و خیرین بیش از ۹۰ میلیون تومان کمک‌رسانی کردند.

 

 

تولید شیلد، سوپ و آبمیوه برای مبارزه با کرونا

مسئول خیریه برکات هیأت عبدالله بن الحسن (ع)  گفت: در مجموع ۱۰ هزار شیلد و ۱۲ هزار بطری آبمیوه و ۲۰ هزار پرس سوپ جو برای استفاده نیروهای درمانی و بیماران مبتلا به کرونا تولید و روزانه به ۶ بیمارستان تهران برای استفاده ارسال شد.

وی گفت: علاوه بر شهر تهران، تولیدات این خیریه به مناطق محروم شهرستان‌‌های گرمسار، زنجان، سمنان و لاهیجان نیز ارسال شد تا مورد استفاده قرار گیرد.

 

توزیع ۱۰۰۰ سبد کالا برای ماه رمضان نیازمندان

مبارکی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در روز نیمه شعبان برای رزمایش مواسات و همدلی و کمک به نیازمندان در آستانه ماه رمضان گفت: در گام بعدی بنا داریم ۱۰۰۰ سبد کالا برای نیازمندان در آستانه ماه رمضان تهیه کنیم که در این راستا ۵۰۰ سبد در شب اول ماه توزیع خواهد شد و ۵۰۰ سبد نیز در نیمه این ماه به دست نیازمندان خواهد رسید.

مسئول خیریه برکات هیأت عبدالله بن الحسن (ع) در پایان خاطرنشان کرد: مردم و خیرین برای کمک در راستای جمع‌آوری این هیأت‌ها می‌توانند کمک‌های خود را به شماره کارت ۵۰۲۲۲۹۷۰۰۰۰۴۱۹۲۶ (به نام محمود ریاضت و محسن مبارکی) واریز کنند.

تاریخ انتشار : ۲۳ فروردین ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۹
شناسه مطلب : 14960
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی