قبل از پخش زیرخاکی حاشیه‌های مبنی بر پخش نشدن آن شکل گرفت ولی عاقبت سریال پخش شد و ذکر شد که شاید این اتفاقات یک ترفند تبلیغاتی برای مطرح شدن سریال بوده است!

نهال موسوی – هر سال کانال‌های مختلف سیما برای ماه رمضان برنامه‌های متنوعی تدارک می‌بینند و طبیعتا از مهمترین آنها سریال‌هایی است که برای پخش در این ماه تدارک دیده شده است. در سال‌های گذشته همیشه سریال‌هایی بوده است که در این ماه پخش شده و با استقبال مخاطبان هم همراه شده است مانند: «خانه بدوش» ، «متهم گریخت» ، «او یک فرشته بود» ، «میوه ممنوعه» ، «گمگشته» و …

امسال ۴ سریال از کانال‌های مختلف تلویزیون برای ماه رمضان در حال پخش است: زیرخاکی (شبکه یک)، بچه مهندس ۳ (شبکه دو)، سرباز (شبکه سه) و پدر پسری (شبکه پنج). اگر چه هنوز در ابتدای پخش این سریال‌ها هستیم ولی نگاهی اجمالی به ۳ قسمت ابتدایی پخش شده جالب توجه است:

زیرخاکی/ کارگردان: جلیل سامان/ شبکه یک
داستان سریال درباره مردی است که به دنبال «زیرخاکی» است و برای یافتن گنج درگیر ماجراهایی می‌شود. این سریال در دو مقطع تاریخی به تحولات ایران پیش و پس از پیروزی انقلاب خواهد پرداخت. نکته جالب توجه این سریال بازسازی باورپذیر فضاهای مربوط به زمان قبل از انقلاب است. ولی نکته مهمتر این است که قابلیت خنداندن مخاطب را دارد. احتمالا پر مخاطب ترین سریال امسال خواهد بود.

قبل از پخش زیرخاکی حاشیه‌های مبنی بر پخش نشدن آن شکل گرفت ولی عاقبت سریال پخش شد و ذکر شد که شاید این اتفاقات یک ترفند تبلیغاتی برای مطرح شدن سریال بوده است!

پژمان جمشیدی، هادی حجازی‌فر و ژاله صامتی از بازیگران شناخته شده‌ای هستند که در این مجموعه نقش دارند. پژمان جمشیدی که پیش از این هم از طریق یک سریال وارد دنیای بازیگری شده بود و همیشه بحث‌هایی بر سر این وجود داشته که او بازیگر نیست و فوتبالیست است (آن هم با یک گل ملی در کارنامه فوتبالی اش!) انصافا در نقش فریبرز به شکل قابل قبولی از عهده نقش برآمده و جذابیت‌های خودش را دارد.

هادی حجازی فر در همین ۳ قسمت ابتدایی در ۲ نقش ظاهر شده است. در قسمت سوم یک صحنه جر وبحث بین فریبرز و پدرش بود (درباره دنبال گنج رفتن) که هر دو بازیگر (جمشیدی و حجازی‌فر) عالی ظاهر شدند. ژاله صامتی(در نقش همسر فریبرز) همیشه خوب است و هیچ‌گاه از سطح استاندارد پایین‌تر نیامده است.

تاریخ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۳
شناسه مطلب : 15624
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی