پوستر جدید و معنی‌دار سایت رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا +عکس
پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر انقلاب پوستر معناداری از صحبت های ایشان را در خصوص مذاکره با آمریکا منتشر کرد.

 

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، از جمله موضوعات پرسابقه در بین مسائل سیاسی پس از پیروزی انقلاب اسلامی، موضوع مذاکره با آمریکاست. طی این سالها و به خصوص پس از پایان جنگ تحمیلی همواره عده‌ای سینه چاک مذاکره با آمریکا هستند و آن را حلال مشکلات کشور قلمداد می‌کنند.

اما جمهوری اسلامی ایران  و رهبر انقلاب براساس تجربه چهل ساله همیشه به این موضوع تاکید می‌کنند که موثرترین راهکار و خط مشی برای صیانت از منافع و تامین امنیت ملی در مواجهه با شیطان بزرگ، “مقاومت” است و نه “مذاکره”.

از این رو به تازگی پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR پوستر معناداری از صحبت‌های رهبرمعظم انقلاب در خصوص مذاکره با آمریکا را تحت عنوان «تله آمریکا» منتشر کرده است که در متن کامل آن آمده است:

«رهبرانقلاب: مذاکره برای این است که محصول فشارها چیده بشود. فشار بیاورند، طرف که خسته شد، میگویند مذاکره کنیم؛ پشت میز مذاکره، همان چیزی را که زمینه‌اش را با فشار فراهم کردند نقد میکنند؛ مذاکره‌ی با آمریکا این است. راهبرد او مذاکره نیست؛ راهبرد او فشار است، و #مذاکره یک ذیلی است در مقابل فشار. ۱۳۹۸/۰۳/۰۸»

در ادامه این پوستر را مشاهده می کنید.

تاریخ انتشار : ۱۸ تیر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۳
شناسه مطلب : 6043
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی