در پی انتشار خبرهایی درباره اقدامات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خبرگزا‌ری فارس، فشارها از بیرون برای اخراج مدیرکل مالی و اداری اپراتور همراه اول، افزایش یافته است.

به گزارش خبرگزاری فارس، انتشار خبرهایی درباره وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی روزهای گذشته در خبرگزاری فارس، فشارها برای اخراج مدیرکل مالی و اداری اپراتور همراه اول را به دنبال داشته است.

این فشارها از آن جهت است که تصور می شود اخبار اقدامات غیراصولی وزیر ارتباطات را مدیرکل مالی همراه اول در اختیار رسانه ها قرار داده است.

با وجود اینکه انتشار اخبار و گزارش‌ها درباره عملکرد دستگاه‌ها و وزارتخانه ها از اصلی‌ترین وظایف هر رسانه خبری به شمار می‌رود، برخی با نادیده‌گرفتن این مهم، واکنش‌هایی غیرمنطقی و شتابزده را درقبال انتشار اخبار و گزارش‌ها از خود بروز می‌دهند.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات وظیفه دارد در پی انتشار اخبار و گزارش‌های مربوط به خود، پاسخ‌‌های لازم را برای تنویر افکار عمومی ارائه دهد و خبرگزاری فارس نیز همواره آمادگی خود را برای انتشار این پاسخ ها اعلام کرده‌است.

گفتنی است، خبرگزاری فارس طی روزهای گذشته اخباری درباره ‌‌‌اهدای بی‌ضابطه ۲۰۰ لپ‌تاپ توسط آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، به دفتر رئیس‌جمهور و اجاره هواپیمای اختصاصی برای آقای وزیر با بودجه همراه اول منتشر کرد.

تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۵
شناسه مطلب : 8715
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی