واکنش تند آل‌اشپرت به لغو جشن پرسپولیس
جعفری: باشگاه پرسپولیس باید مراسم رونمایی از پیراهن و نشست خبری را برگزار کند برگزاری مراسم رونمایی از پیراهن جدید پرسپولیس و کنفرانس خبری از بندهای مهم قرارداد شرکت آل اشپورت با این باشگاه است.

در حالی که قرار بود امروز مراسم جشن قهرمانی و مراسم رونمایی از پیراهن تیم فوتبال پرسپولیس برگزار شود اما به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها این اتفاق رخ نداد و با وجود دادن کارت دعوت به میهمانان این جشن برگزار نشد.

وحید جعفری مدیر بخش خاورمیانه شرکت آل‌اشپورت که به عنوان اسپانسر البسه باشگاه پرسپولیس در لیگ برتر نوزدهم با این باشگاه همکاری خواهد کرد در گفت و گو با خبرگزاری فارس در این خصوص گفت: امروز جلسه مهمی در باشگاه پرسپولیس برای برگزاری مراسم رونمایی از پیراهن جدید تیم پرسپولیس برگزار خواهد شد چرا که ما کاملاً مصرانه به دنبال برگزاری این مراسم رونمایی هستیم.

 وی ادامه داد: برگزاری مراسم رونمایی از پیراهن جدید پرسپولیس و انجام کنفرانس مطبوعاتی در این مراسم از جمله بندهای مهم قرارداد ماست و به همین خاطر باشگاه پرسپولیس باید این مراسم را برگزار کند چرا که طبق قرار داد این مراسم جزئی از بندهای قرارداد ما به حساب می آید.

تاریخ انتشار : ۲۷ مرداد ماه ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۹
شناسه مطلب : 7876
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی