سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
سید اسماعیل موسوی سخنگوی ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی برخی حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.نتیجه انتخابات یازدهمین دوره مجلس به شرح ذیل است:

دامغان:
علی‌اکبر علیزاده برمی
تعداد رأی صحیح: ۳۷۰۳۰
تعداد رأی منتخب: ۱۱۰۲۱

اقلید:
مسلم صالحی
تعداد رأی صحیح: ۴۳۳۹۱
تعداد رأی منتخب: ۱۴۵۸۰

قروه و دهگلان:
پرویز اوسطی
تعداد رأی صحیح: ۶۷۰۵۹
تعداد رأی منتخب: ۱۷۱۹۶

بندر انزلی:
احمد دنیامالی
تعداد رأی صحیح: ۳۴۱۲۱
تعداد رأی منتخب: ۱۶۷۳۵

شازند:
محمود احمدی بیغش
تعداد رأی صحیح: ۵۰۹۸۴
تعداد رأی منتخب: ۲۴۴۵۲

اردکان:
محمدرضا دشتی اردکانی
تعداد رأی صحیح: ۲۷۶۴۲
تعداد رأی منتخب: ۱۵۸۴۸

تفت و میبد:
سیدجلیل میرمحمد میبدی
تعداد رأی صحیح: ۵۲۵۷۵
تعداد رأی منتخب: ۲۰۲۸۶

ساوجبلاغ، طالقان، هشتگرد و نظرآباد:
علی حدادی

دشتی و تنگستان:
غلامحسین کرمی

خرمشهر:   
سید لفطه احمد نژاد

خدابنده:
سید البرز حسینی

لنجان:
حسین رجایی و علی یوسف پور به دور دوم رفتند

بیجار:
حمد الله کریمی و علی رضا زندیان دور دوم رفتند
آرای صحیح  ۳۷۲۸۴

میانه:
مهدی اسماعیلی
علی شامی و بهنام صفایی به مرحله دوم رفتند.

ماکو، چالدران:
محمد علی‌پور

میاندوآب: 
مهدی عیسی زاده

بابلسر و فریدون‌کنار: 
اصغر باقرزاده

تنکابن، عباس آباد و رامسر:
سید شمس‌الدین حسینی

تفرش، آشتیان و فراهان:
سینا کمال‌خانی

کهنوج، منوجان، رودبار جنوب و قلعه گنج:
منصور شکراللهی

آستارا:
غلامرضا مرحبا

رودبار:
مهرداد گودرزوند چگنی

رودسر و املش:
محمد صفری ملکیان

شبستر: 
جعفر راستی

ماکو، چالدران، پل‌دشت و شوط:
محمد علی‌پور

میاندوآب:
مهدی عیسی زاده

ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان:
علی حدادی

دشتی و تنگستان:
غلامحسین کرمی

خرمشهر:
سیدلفته احمدنژاد

خدابنده:
سیدالبرز حسینی

بابلسر و فریدون‌کنار:
علی‌اصغر باقرزاده

تن‌کابن، رامسر و عباس‌آباد:
سید شمس‌الدین حسینی

تفرش، آشتیان و فراهان:
سینا کمالخانی

کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب:
منصور شکراللهی

آستارا:
غلامرضا مرحباء

رودبار:
مهرداد گودرزوندچگینی

رودسر و املش:
محمد صفری‌ملک‌میان

اهر و هریس:
احمد محرم زاده یخ‌فروزان

مبارکه:
پروین صالحی مبارکه

دهلران، دره‌شهر، آبدانان و دره ( انتخابات به مرحله دوم کشیده شد):
بهزاد علیزاده
صادق کرمی

شهرکرد، بن و سامان:
احود راستینه هفت‌جانی

ایذه و باغملک:
عبدالله ایزدپناه

دشت آزادگان و هویزه:
قاسم ساعدی

ابهر، خرم‌دره و سلطانیه:
حسن شجاعی علی‌آبادی

سراوان، سیب، سوران و مهرستان:
ملک فاضلی

لارستان، خنج و گراش:
حسین حسین‌زاده

رامیان و رامین شهر:
غلامعلی کوهساری

علی‌آباد:
رحمت‌الله نوروزی

خمین:
علیرضا نظری

تاریخ انتشار : ۳ اسفند ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۶
شناسه مطلب : 13355
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی