اکرم محمدی بازیگر تلویزیون و سینما مهمان دورهمی بود و مدیری با او به گفت‌وگو نشست.

 اکرم محمدی بازیگر تلویزیون و سینما مهمان جمعه شب «دورهمی» بود و مدیری با او به گفت‌وگو نشست. در بخش اول محمدی درباره شروع فعالیت خود گفت: از تئاتر شروع کردم، می‌توانم بگویم فیلم «مادر» نقطه عطف زندگیم بود و با این فیلم در عرصه بازیگری بزرگ شدم.

محمدی در پاسخ به سوال مدیری در خصوص سن خود بیان کرد: خیلی جالب است، رسما به علت سن پیشکسوت هستم و متولد ۱۳۳۷ هستم. البته یکی از دوستان خبرنگار با من مصاحبه کرد و خودش یک بیوگرافی تهیه کرده بود که اکرم محمدی متولد ۱۳۴۰، اما یکی تماس گرفت که شما مگر متولد ۱۳۴۰ هستید، گفتم من درباره سنم چیزی نگفتم.

محمدی افزود: مردادی ماهی هستم، مردادی‌ها خیلی مهربان و خیلی خوب هستند، مغروراند، اما من تعریف دیگری برای آن دارم، مغرور نه به معنای مغرور بودن در رابطه با دیگران، بلکه غروری که در خودم دارم برای چیز‌هایی که سعی کردم در خودم تربیت کنم و این غرور را دوست دارم چراکه آدم ها را دوست دارم، صداقت را دارم، سعی می‌کنم کسی را قضاوت نکنم.

بازیگر فیلم «مادر» درباره علی حاتمی گفت: زنده یاد علی حاتمی بسیار انسان دوست داشتنی بودند و می‌دانید که شعر می‌گفتند، ما چیزی به عنوان دیالوگ نداشتیم؛ بلکه ما شعر داشتیم و همکاری با او لذت بخش بود.

محمدی در پاسخ به سوال مدیری اینکه آدم سختگیری هستید یا خیر؛ گفت: قطعا از سختگیری می‌آید، من مردم را خیلی دوست دارم و باورم این است که هر چه داریم از مردم است. دوست ندارم خیانتی به آن‌ها شود چراکه وقتی که می‌گذارند و کاری می‌بینند شاید می‌خواهم این باور آن‌ها از بین نرود.

وی افزود: به شدت برای من مهم است در چه کاری هستم، نمی‌خواهم آنتن پرکنم.

بازیگری که در فضای مجازی نیست

مدیری سوال کرد که در فضای مجازی هستید که محمدی گفت: خیر

مدیری به خاطر همین موضوع از تماشاگران خواست این بازیگر را تشویق کنند چراکه این موضوع ارزش دارد.

محمدی درباره دخترش گفت: تنها دلیل زندگی من مروارید است، او در مقطع کارشناسی بازیگری خوانده و تئاتری است.

اما در عرصه تصویر به دلیل سختگیری من کمتر حضور پیدا کرده است. امیدوارم اتفاق خوبی برایش رقم بخورد.

 

چرا اکرم محمدی کم کار است؟

این بازیگر درباره کم کاری خود عنوان کرد: دلخوری از شخص خاصی ندارم، اما دلم می‌خواهد در کارهایم مردم را باور کنیم. سرگرمی جزئی از زندگی مردم است.

وی افزود: موجی از سریال‌های نمایش خانگی وجود دارد، همه جای دنیا سینما یعنی هنر و صنعت، اما باید ببینیم که امروزجامعه ما با چه چیزی مواجه است.

مدیری درباره اینکه اگر نماینده مردم باشیم چه کاری انجام می‌دهید سوال کرد؛ محمدی پاسخ داد: اولین کاری که می‌کنم میان در میان مردم و می‌خواهم که شنونده حرف‌های آن‌ها باشم.خیلی غم انگیز است که مردم در برف می‌مانند یا درسیل زندگی آن‌ها از بین می‌رود، البته شرایط جوی است، اما باید یک برنامه ریزی برای این اتفاقات داشته باشیم.

مدیری عنوان کرد: وزارت بهداشت اعلام کرده است که سالانه ۳۰ هزار نفر بر اثر آلودگی هوا از دست می‌دهیم و این آمار دادن چه فایده‌ای دارد.

دلایل بداخلاقی بازیگر سریال «پدر سالار»

محمدی درباره اینکه چرا بداخلاق است توضیح داد: اگر بد اخلاق هستم به خاطر جایی است که باید بد اخلاق باشم، چراکه قرار نیست بی خودی بداخلاقی کنم، بستگی به شرایطی که در آنجا قرار می‌گیرم.

این بازیگر درباره فعالیت کاری خود بیان کرد: مشغول کاری نیستم و سریال ستایش را بعد از پنج سال کار کردم که خوشبختانه مردم هم دوست داشتند.

مدیری گفت: شما بازیگر بی حاشیه‌ای بودین و هستید الان شما فضای مجازی ندارید، ما چه جوری در حریم خصوصی شما ورود کنیم.

محمدی درباره اوقات فراغت خود گفت: بیشتر فیلم می‌بینم، کتاب می‌خوانم و درگیر اخبار و حوادث هستم.

گزارش از الهام قبادی

تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۸
شناسه مطلب : 13130
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی