رئیس خانه صنعت در نامه به معاون اول رئیس جمهور، تهاتر حقوق سه ماهه اسفند، فروردین و اردیبهشت کارگران با حق بیمه ماه‌های آتی را خواستار شد.

به گزارش ملت ما به نقل از فارس، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران با ارسال نامه‌ای به معاون اول رئیس‌جمهور خواستار اعلام نحوه ثبت‌نام شرکت‌های صنعتی، معدنی و خدماتی در سامانه «ثبت درخواست بیمه بیکاری» شده و پیشنهاد داده است که جهت کاهش بروکراسی های اداری و عدم نیاز به تامین نقدینگی توسط دولت، حقوق سه ماهه اسفند، فروردین و اردیبهشت شرکت‌ها با حق بیمه ماه‌های آتی پرسنل تهاتر شود.

در نامه محمدرضا مرتضوی، رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان تهران به اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور آمده است: پیرو تبصره ج بند ۵ شیوه‌نامه اجرایی دستورالعمل اداری مشترک سازمان تامین اجتماعی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهشمند است دستور فرمایید نحوه ثبت نام شرکت‌های صنعتی، معدنی و و خدماتی در سامانه «ثبت درخواست بیمه بیکاری» در اسرع وقت اعلام شود.

رئیس خانه صنعت به دولت پیشنهاد کرده که جهت کاهش بروکراسی های اداری و عدم نیاز به تامین نقدینگی توسط دولت، حقوق سه ماهه اسفند، فروردین و اردیبهشت شرکت‌ها با حق بیمه ماه‌های آتی پرسنل تهاتر شود.

تاریخ انتشار : ۲۴ فروردین ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۳
شناسه مطلب : 15048
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی