رییس جمهوری از آغاز فعالیت مشاغل و کسب و کارهای کم ریسک از ۲۳ فروردین در استان‌ها و ۳۰ فروردین در تهران خبر داد و گفت: تمام ارکان نظام در مبارزه یکپارچه و هماهنگ هستند و هیچ اختلاف نظری در مبارزه با کرونا وجود ندارد.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی امروز یکشنبه در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا با تبریک روز جوان و روز سلامت اظهار داشت: در روندی که ما پیش رو داریم برای مسئله مبارزه با کرونا هیچ اختلاف نظری بین دستگاههای دولتی وجود ندارد اولا بین قوای سه گانه هیچ اختلاف نظری وجود ندارد. همه در کنار هم هستیم.

وی اضافه کرد: همین طور نیروهای مسلح و مقام معظم رهبری همه جا حمایت فرمودند هر جا نیاز داشتیم و نکته ای عرض کردیم، پیامی فرستادیم و نامه‌ای فرستادیم ایشان همراهی فرمودند لذا کل نظام یکپارچه است.

رییس جمهوری اضافه کرد: حالا بدخواهان ما خیلی عصبانی و ناراحتند خودشان می دانند اما کرونا با همه گرفتاری‌هایی که برای ما درست کرده آثاری هم داشته یکی از آثار خوب آن همین وحدت بیشتر جامعه دولت مردم نیروها و ارکان کشور بوده همه وحدت و انسجام و یکپارچیگی را در سراسر کشور مشاهده می کنیم گزارشاتی هم درباره سالم بودن هوا هم از آثاری است که دارد ما هیچ اختلافی نداریم نه بین وزارت خانه ها و نه وزارتخانه های صمت و بهداشت. حالا چیزی را کسی پیدا می کند به رسانه های خارج می‌دهد آنها این مسله با بزرگ می کنند. ما هیچ اختلافی نداریم.

مشاغل کم ریسک از ۲۳ فروردین در استان ها می‌تواند فعالیت کند

رییس جمهوری با اشاره به مصوبه امروز نشست ستاد ملی مقابله با کرونا گفت:‌ طبق مصوبه نشست امروز، فعالیت‌های اقتصادی کم ریسک در استان ها از ۲۳ فروردین و در استان تهران از ۳۰ فروردین با درنظر گرفتن پروتکل وزارت بهداشت آغاز به کار می‌کنند.

وی اظهار کرد: خواست کمیته اجتماعی ستاد و خواست وزارت صمت و فعالان اقتصادی و اصناف جمع بندی این بود کسب و کارها و فعالیت‌های کم ریسک ، از ۲۳ فروردین استان‌های کشور می‌توانند آغاز کنند. کسب و کارهای متوسط و کم ریسک تا پایان فروردین کسب و کار پرریسک همچنان ممنوع باقی می ماند تا بعدا راجع به آن برنامه ریزی کنیم.

روحانی یادآورشد: در بحث کسب و کارهای کم ریسک و فعالیت‌های کسبه و فعالیت‌های اقتصادی که پرریسک نیست. قرار شد از شنبه ۲۳ فروردین با مراعات پروتکل‌های اعلام شده وزارت بهداشت کار خود را آغاز کنند و حتما باید روی این پروتکل نظارت شود.

تاریخ انتشار : ۱۷ فروردین ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۶
شناسه مطلب : 14736
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی