خطیب نماز جمعه تهران: مسئولان محترم، باید با مردم رابطه و ملاقات داشته باشید و جواب نامه‌های مردم را بدهید

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آیت الله موحدی کرمانی در ادامه سخنان خود خطاب به مسئولان کشور گفت: آیا شاهد گرانی‌های سرسام آور هستید؟ می‌بینید مردم و طبقه مستضعف در چه وضع و شرایطی هستند؟ چه برنامه‌ای دارید؟
وی ادامه داد: نمی‌شود مسئولان در مکان‌های دربسته زندگی کنند و مردم به آن‌ها دسترسی نداشته باشند، برادران مسئول، حضرت امیرالمومنین (ع) می‌فرمایند ممکن است مردم گرفتاری و مصیبت داشته باشند، به دادشان برسید، ببینید چه می‌گویند و چه می‌خواهند؟
خطیب نماز جمعه تهران افزود: از رهبر معظم انقلاب یاد بگیرید، زیرا مرتب با دانشجویان ملاقات دارند، حرف‌های آن‌ها را می‌شنوند و جواب آن‌ها را می‌دهند، شما که دیگر از رهبر انقلاب بالاتر نیستید پس اگر خودتان هم نمی‌توانید باید یک نفر را مشخص کنید که بین مردم بیاید و در جای عمومی با مردم حرف بزند و حرف‌ها و درد دل‌های آن‌ها را بشنود چرا بین خود و مردم حاجب قرار داده اید؟
آیت الله موحدی کرمانی گفت: لازم است از رئیس قوه قضاییه تشکر کنم، زیرا هم در بین مردم حاضر می‌شود و هم برخورد قاطع و انقلابی با تازیان ناصالح انقلاب دارد و همچنین وعده داده است که به این برنامه ادامه خواهد داد، هم از برنامه‌ها و هم از وعده‌های ایشان تشکر می‌کنم.
وی در ادامه با اشاره به تورم موجود در جامعه اظهار داشت: مسئولان محترم، آیا شاهد گرانی‌های سرسام آور هستید؟ می‌بینید مردم و طبقه مستضعف در چه وضع و شرایطی هستند؟ چه برنامه‌ای دارید؟ دولت شما که الحمدلله دولت تدبیر و امید است و می‌گویید کلید هم که دارید، پس مشکلات قفل شده را با کلیدتان حل کنید، قفل‌ها را باز و گرانی‌ها را حل کنید، اگر دیدید قفل با کلید باز نمی‌شود پس با چکش آن را باز کنید.

تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۳
شناسه مطلب : 5803
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی