برگزاری نشست مدیران عامل شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایرانمدیرعامل پگاه: کاهش مصرف شیر در کشور خطرناک است/ لزوم تلاش برای کاهش قیمت‌ها
نشست سراسری مدیران عامل شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایران با حضور وجدانی رئیس هیات مدیره هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری و حسینی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) در تبریز برگزار شد.

رئیس هیات مدیره هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری توجه به موضوع توسعه این هلدینگ را با اهمیت خواند و ضمن توجه به تولیدات با کیفیت و قابل رقابت و سلامت محور، از تلاش‌های صورت گرفته در سال ۹۷ برای تحقق این خواسته، تقدیر کرد.

در ادامه این نشست، حسینی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) با بیان اینکه عملکرد صنایع شیر ایران در سال ۹۷ بسیار مطلوب بوده، به کاهش سرانه مصرف شیر در کشور اشاره کرد و گفت: کاهش سرانه شیر به ۷۰ کیلوگرم در سال می‌تواند زنگ خطری در زمینه سلامت عمومی جامعه باشد و ما باید تا حد ممکن قیمت تمام شده محصولات را کمتر کنیم.

حسینی با اشاره به لزوم توسعه تولید و ارتقای کیفیت محصولات، برای حضور قدرتمند در بازار‌های خارجی و توسعه صادرات، تصریح کرد: تمامی مدیران صنایع غذایی باید موضوع صادرات را مورد توجه جدی قرار دهند، چون عدم توجه به بازار‌های جهانی، شرکت‌ها را در سراشیبی سقوط قرار خواهد داد.

وی ضمن درخواست از مدیران مجموعه‌های مختلف مرتبط با صنایع غذایی برای توجه ویژه در تصمیمات در جهت محافظت از صنعت غذایی، تاکید کرد: باید با تصمیم گیری‌های درست در جهت توسعه زیرساخت‌ها حرکت کنیم تا این صنعت همچنان در راه ارتقا سلامت جامعه ایران گام بردارد و به عنوان سرمایه‌ای برای بازنشستگان و آیندگان حفظ شود.

مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) بهره گیری از ظرفیت‌های مغفول مانده در شرکت‌های تابعه، نوسازی دستگاه‌ها و توسعه محصولات جدید از مهم‌ترین سیاست‌های این شرکت خواند.

حسینی با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۸ به عنوان سال رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب، این سیاست گذاری را در راستای منافع کارگران و صنایع مختلف، به ویژه صنایع شیر ایران دانست و ابراز امیدواری کرد که سازمان‌ها و نهاد‌های مختلف با توجه به این شعار، نسبت به حمایت جدی از صنایع اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه) با تاکید بر اینکه همه باید از توسعه صنعت حمایت کنند، گفت: این توسعه باید با برنامه ریزی متناسب هر شرکت تعریف شود و با همین رویکرد، توزیع ثروت در میان شرکت‌های تابعه نیز با توجه به زیر ساخت‌ها و با توجیه اقتصادی و شرایط هر منطقه انجام شده است.

حسینی ضمن تاکید بر توسعه برنامه‌های رفاهی، آموزشی و ورزشی برای پرسنل، ایجاد امنیت شغلی و پرداخت به موقع حقوق و مزایای نیروی انسانی شرکت را از مهم‌ترین برنامه‌های پیش روی صنایع شیر ایران اعلام کرد.

وی در پایان از میزبانی نشست سراسری مدیران عامل شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایران توسط مجموعه شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی قدردانی کرد.

بنا بر این گزارش، اعلام رتبه بندی و بررسی مسایل مربوط به شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایران، از مهم‌ترین برنامه‌های نشست سراسری مدیران عامل شرکت‌های تابعه صنایع شیر ایران بود.

تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۴
شناسه مطلب : 6275
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی