قائم مقام شبکه سه سیما گفت: مجموعه تلویزیونی آچمز با فضایی شیرین به دل مخاطبان خواهد نشست

محسن یزدی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیمادرباره برنامه‌های تابستانی شبکه سه سیما افزود: یک مجموعه تلویزیونی شیرین داریم که شکلی از طنز دارد. آچمز مجموعه‌ای طنزگونه است که به نظرمی رسد با استقبال خوب مخاطبان رو به رو شود. در بخش برنامه‌های طنز یک برنامه طنز «مَخفیلم» داریم که دوربین مخفی است و یک تیم جوان سر حال در حال آماده کردن آن هستند.
وی درباره مجموعه تلویزیونی تابستانی این شبکه گفت: اغلب مخاطبان شبکه سه سیما جوان هستند و توقع برنامه‌های سرگرمی و ورزشی بیشتری دارند. در همین راستا برنامه‌های پر مخاطبی داشتیم که طی این یک سال به اجرا در آمد؛ برنامه‌های «عصر جدید» و «ستاره ساز» از جمله آنهاست که در تابستان هم ادامه خواهند داشت.
یزدی درباره برنامه‌های اقتصادی شبکه سه سیما افزود: در حوزه اقتصاد که مسأله اول کشور است برنامه‌ای به نام «میدان» طراحی کرده ایم که به فضای شبکه سه بخورد. یک برنامه اقتصادی دیگری هم به نام «شب آفتابی» داریم که معمولی است.
یزدی با اشاره به بازگشت «حالا خورشید» به آنتن شبکه سه در تابستان گفت: «حالا خورشید» که در حوزه‌های اجتماعی و صبحگاهی است تا چند وقت دیگر آغاز می‌شود. البته برنامه‌های سرگرمی ما را از فضا‌های فکری دور نکرده است. در فضای فکری برنامه «میدان انقلاب» و «بدون توقف» را داریم که برنامه‌های بسیار صریحی هستند. به نظرم بدون توقف برنامه بسیار خوبی است.
قائم مقام شبکه سه سیما درباره پویش‌هایی که در این شبکه راه افتاده است افزود: در فضای پویشی هم تلاش کردیم که در تابستان فعال‌تر باشیم به شکلی که شبکه با مخاطب ارتباط دو سویه‌ای برقرار کند. پویش «صاحب خانه خوب» یکی از آن‌ها است. الان وضعیت اقتصادی کشور طوری است که شاید همه نتوانند آن عددی که صاحب خانه‌ها به رهن و اجاره اضافه می‌کنند بپردازند. از مستأجر‌ها درخواست کرده ایم، صاحب خانه‌های منصف را معرفی کنند، مردم با این پویش ارتباط گرفتند و در این حوزه وارد شدیم و آرام آرام فراگیر می‌شود. پویش‌های دیگر را هم طراحی کردیم که به ان‌ها هم خواهیم پرداخت.

تاریخ انتشار : ۱۸ تیر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۵
شناسه مطلب : 6031
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی