قیمت روز خودر دوشنبه ۲۱ بهمن؛ ریزش بهمن در بازار خودروهای سایپا و ایران خودرو
افزایش قیمت خودرو بعد از دو هفته نفس‌گیر، بالاخره متوقف شده و به روند ارزانی تبدیل شده است. ترکیدن حباب قیمت‌ها ریزش سه تا هشت میلیون تومانی قیمت محصولات ایران خودرو را در پی داشته. خودرو‌های سایپا هم امروز تا یک و نیم میلیون تومان کاهش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند. طوری که پراید صندوق‌دار امروز با کانال ۶۰ میلیونی خداحافظی کرده و روی نرخ ۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاده است
روند افزایش قیمت بعد از دو هفته نفس‌گیر، بالاخره متوقف شده و به روند ارزانی تبدیل شده است. ترکیدن حباب قیمت‌ها باعث ریزش سه تا هشت میلیون تومانی قیمت محصولات ایران خودرو شده. خودرو‌های سایپا هم امروز تا یک و نیم میلیون تومان کاهش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده‌اند. طوری که پراید صندوق‌دار امروز با کانال ۶۰ میلیونی خداحافظی کرده و روی نرخ ۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاده است.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه ۲۱ بهمن ۹۸

محصولات ایران خودرو ترمز دستی را کشیده و حالا در جهت معکوس هفته‌های گذشته حرکت می‌کنند. امروز تمام محصولات این شرکت در بازار کاهش قیمت پیدا کرده‌اند و با ارزانی به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. سمند LX امروز حدود دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و با خداحافظی از کانال ۱۰۰ میلیونی، به ۹۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بازگشته است. سمند EF۷ هم حدود سه میلیون نسبت به دیروز ارزان شده و در بازار با نرخ ۱۱۲ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

پژو ۴۰۵ به روند کاهش قیمتی که از دیروز در پیش گرفته ادامه می‌دهد. طوری که قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX بنزینی حدود دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کرده و به ۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بازگشته است. پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز هم سه میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و امروز در بازار با نرخ ۱۱۱ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. در این بین پژو ۴۰۵ SLX کاهش قیمت دو میلیون تومانی را پشت سر گذاشته و در بازار به ۱۰۶ میلیون تومان رسیده است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ به کلی از کانال ۱۰۰ میلیونی فاصله گرفته است. این محصول ایران خودرو بعد از کاهش قیمت یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی نسبت به روز قبل، در بازار امروز ۹۸ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. بیشترین کاهش قیمت در بین محصولات ایران خودرو، برای پژو ۲۰۶ تیپ ۵ اتفاق افتاده. این محصول در یک روز هشت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان سقوط را تجربه کرده و به ۱۱۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کرده است. پژو ۲۰۶ صندوق‌دار گام‌های کوتاه‌تری برداشته و با کاهش قیمت پنج میلیون تومانی به ۱۲۱ میلیون تومان رسیده است.

پژو پارس همگام با دیگر خودرو‌ها امروز حدود دو میلیون تومان کاهش قیمت پیدا کرده و به ۱۱۸ میلیون تومان بازگشته است. هرچند، هنوز فاصله زیادی تا قیمت‌های دو هفته قبل باقی مانده. رانا در بازار امروز سه میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و روی مرز کانال ۱۰۰ میلیونی متوقف شده است. دانگ فنگ H۳۰ هم با کاهش قیمت دو میلیون تومانی به استقبال مشتریانش آمده و در بازار ۱۹۸ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

دنا پلاس توربو با وجود کاهش قیمت دو میلیون تومانی نسبت به روز گذشته، همچنان در کانال ۲۰۰ میلیونی قرار دارد و حدود ۲۰۲ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. دنا پلاس امروز حدود چهار میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و به ۱۶۵ میلیون تومان بازگشته است. دنا معمولی کاهش قیمت بیشتری را تجربه می‌کند. این محصول ایران خودرو نسبت به روز گذشته پنج میلیون تومان ارزان شده و در بازار با نرخ ۱۳۹ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه ۲۱ بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت دیروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۷۲,۰۰۰,۰۰۰
۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۹۷,۵۰۰,۰۰۰
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۹۲,۵۰۰,۰۰۰
۹۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۱۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۱۰۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۸,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲
۹۸,۰۰۰,۰۰۰
۹۹,۵۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۵
۱۱۹,۵۰۰,۰۰۰
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ صندوق‌دار
۱۲۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۶,۰۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ ۱
۱۳۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۴,۰۰۰,۰۰۰
۸۳,۶۲۳,۰۰۰
دنا پلاس تیپ ۱
۱۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۲۰۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۰۴,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو ۲۰۷ دنده‌ای
۱۴۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۸,۵۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک
۱۹۸,۰۰۰,۰۰۰
۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30
۱۷۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو ۲۰۰۸
۴۲۵,۰۰۰,۰۰۰
۴۳۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۹۹۴,۰۰۰

قیمت روز خودروهای سایپا در بازار امروز دوشنبه ۲۱ بهمن ۹۸

خودرو‌های سایپا مثل محصولات ایران خودرو بعد از دو هفته افزایش قیمت پیاپی، روند معکوس به خود گرفته‌اند و این بار با کاهش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. کوییک دنده‌ای امروز حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کاهش قیمت پیدا کرده و به ۸۳ میلیون تومان بازگشته است. ساینا قدم‌های کوتاهی برمی‌دارد و تنها ۳۰۰ هزار تومان کاهش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده. قیمت روز ساینا در حال حاضر رقمی حدود ۷۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است. تیبا صندوق‌دار از روند کاهش قیمت در بازار خودرو مستثنی نیست و امروز حدود یک میلیون تومان ارزش خود را از دست داده است. قیمت روز تیبا صندوق‌دار حدود ۷۰ میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود. تیبا ۲ پا را فراتر گذاشته و حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان نسبت به دیروز ارزان شده است. نمایشگاه‌دار‌ها امروز تیبا ۲ را حدود ۷۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌کنند.

قیمت روز پراید در بازار امروز دوشنبه ۲۱ بهمن ۹۸

پراید روند افزایش قیمت را به کلی کنار گذاشته و امروز هم مثل روز قبل با کاهش قیمت به استقبال مشتریانش آمده است. اتفاقی که باعث شده پراید صندوق‌دار به کانال ۵۰ میلیونی برگردد و با کاهش قیمت یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی، به ۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برسد. پراید صندوق‌دار هم امروز ۹۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و در بازار به ۶۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان کاهش قیمت پیدا کرده است. ترکیدن حباب قیمت‌ها در بازار خودرو گریبان پراید وانت را هم گرفته و باعث شده این خودرو سایپا با کاهش قیمت یک میلیونی تومانی به ۶۵ میلیون تومان برگردد.

قیمت روز محصولات سایپا امروز دوشنبه ۲۱ بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت دیروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۶۳,۹۰۰,۰۰۰
۶۴,۸۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۵۹,۵۰۰,۰۰۰
۶۰,۸۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۶,۰۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۷۰,۰۰۰,۰۰۰
۷۱,۰۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۷۴,۵۰۰,۰۰۰
۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۷۵,۷۰۰,۰۰۰
۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
۸۳,۰۰۰,۰۰۰
۸۴,۵۰۰,۰۰۰
۶۱,۲۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز دوشنبه ۲۱ بهمن ۹۸

محصولات کرمان موتور بالاخره افزایش قیمت را کنار گذاشتند و امروز بعد از دو هفته گرانی بدون توقف، با کاهش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. جک J4 امروز سه میلیون تومان دیگر از قیمت نجومی خود عقب نشینی کرده و به نرخ ۱۷۳ میلیون تومان بازگشته است. قیمت مصوب کارخانه برای این محصول باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب کارخانه برای جک J4 رقمی حدود ۱۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود و تقریبا ۱۳ میلیون پایین‌تر از قیمت بازار است. جک S5 که در چند روز اخیر با افزایش قیمت عجیب و غریب خود خیلی‌ها را انگشت به دهان گذاشته بود، امروز بلاخره متوقف شده و با کاهش قیمت پنج میلیونی تومانی به استقبال مشتریانش آمده است. در حال حاضر جک S3 در بازار با قیمت ۳۴۰ میلیون تومان در بازار خرید فروش می‌شود. با اتفاقات چند هفته اخیر، اختلاف نرخ مصوب کارخانه و نرخ روز بازار برای جک S5 به ۳۳ میلیون تومان رسیده است. چراکه کرمان موتور قیمت این خودرو را در طرح‌های فروش ۳۰۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد. جک S3 هم امروز کاهش قیمت چهار میلیون تومانی را پشت سر گذاشته و در بازار با نرخ ۲۴۶ میلیون تومانم قیمت‌گذاری می‌شود. این محصول در یکی دو هفته اخیر بیش از ۳۰ میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرده است. نرخ مصوب کارخانه برای این محصول حدود ۳۰۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام می‌شود.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز دوشنبه ۲۱ بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان)  قیمت دیروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۲۴۶,۰۰۰,۰۰۰
۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۷,۵۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۳۴۰,۰۰۰,۰۰۰
۳۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۷,۵۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز دوشنبه ۲۱ بهمن ۹۸

حباب قیمت محصولات مدیران خودرو بعد از دو هفته افزایش قیمت پیاپی، بالاخره ترکید و امروز شاهد ارزانی نسبی در بین محصولات این کارخانه هستیم. امروز MVM ۳۱۵ در بازار حدود دو میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و به ۱۵۴ میلیون تومان بازگشته است. MVM X۳۳ بخش کوچکی از افزایش قیمت روز‌های قبل را جبران کرده و با ارزانی پنج میلیونی تا ۲۷۷ میلیون تومان کاهش قیمت پیدا کرده است. MVM X۲۲ اتوماتیک شرایط مشابهی را پشت سر گذاشته و بعد از کاهش قیمت پنج میلیون تومانی نسبت به روز گذشته، در بازار امروز ۲۲۴ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. MVM X۲۲ دنده‌ای از کاهش قیمت در بازار خودرو مستثنی نیست و حدود سه میلیون تومان نسبت به دیروز ارزان شده است. قیمت روز MVM X۲۲ دنده‌ای در حال حاضر ۱۹۶ میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز دوشنبه ۲۱ بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان)  قیمت دیروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام ۳۱۵ هاچ‌بک
۱۵۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
۱۹۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۲,۷۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
۲۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۲۹,۰۰۰,۰۰۰
۲۰۳,۵۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
۲۷۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۸۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۴۷,۸۰۰,۰۰۰
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۱
شناسه مطلب : 12978
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی