قرائتی: چرا آمریکا را لعنت می‌کنید؟
ما یک سایت خنده نداریم/ ما خودمان از بالا تا پایین خوب عمل نکردیم،

حجت‌الاسلام قرائتی گفت: روی کره زمین یک رهبر است که به رئیس جمهور آمریکا می‌گوید با تو صحبت نمی‌کنم، ما در مسائل اقتصادی مشکل داریم اما در عزت کجا هستیم؟ آمریکا در ایران یک کدخدا را نمی‌تواند عوض کند، اما در جهان رئیس جمهورها را عوض می‌کند.

به گزارش فارس، مدیر مرکز مهدی موعود در مراسم دومین اجلاس بین‌المللی فعالان مهدوی که در محل سالن همایش‌های حرم مطهر رضوی برگزار شد، اظهار کرد: فعالیت‌هایی تا به امروز انجام شده عبارت از راه‌اندازی مرکز تخصصی مهدویت در قم، تربیت ۴۰۰ طلبه فارغ‌التحصیل، ایجاد انتشارات بنیاد، راه‌اندازی دفتر بنیاد است و ۷۰۰ نیروی داوطلب رایگان برای فعالیت در مجموعه داریم.

حجت‌الاسلام محسن قرائتی بیان کرد: برای ظهور حضرت مهدی(ع) ما باید از خود شروع کنیم، اما امروز می‌بینیم عدالت در برخی امور وجود ندارد، تمام حوزه‌های علمیه مشهد به اندازه دانشگاه فردوسی زمین ندارد.

وی افزود: در خود مسجد عدالت نیست، سهم قرآن در حوزه‌ها چقدر است؟ جایگاه نهج‌البلاغه در مساجد کجاست؟ پولی که برای پژوهش داده می‌شود کجا هزینه می‌شود؟

وی یادآور شد: مشکل کشور این است که جوانان ما لیسانس و محفوظات دارند اما مهارتی ندارند و حاضر به یادگیری هم نیستند، درس و تحقیق ما زیر سوال است.

مدیر مرکز مهدی موعود با انتقاد از اینکه هیچ کتابی در مورد زکات وجود ندارد، گفت: نمازمان بیمار و زکات‌مان مرده است و هیچ منبعی مکتوبی برای پرداخت زکات وجود ندارد.

قرائتی اظهار کرد: چرا تابستان باید حوزه و دانشگاه تعطیل باشد گرمای هوا را با تغییر ساعت می‌توان مدیریت کرد، الان ۱۸ میلیون فرهنگی در ۱۰۰ روز تعطیل هستند، چرا پنجشنبه حوزه تعطیل است؟

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه نیروگیری و نیروسازی برای امام زمان(ع) کار مبارکی است، تصریح کرد: باید به نسل نو رسید، باید خود شما برای ظهور تلاش کنید، شما که پرچم‌دار مهدویت هستید برای امام تلاش کنید، صدقه بدهید، نام مهدی را بر فرزندان بگذارید مهدیه‌ها را رونق دهید، از یک در وارد نشوید از همه درها وارد شوید.

تاریخ انتشار : ۴ مرداد ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۵
شناسه مطلب : 6810
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی