دستگیری کارکنان در شهرداری ساری به بالاترین طبقه عمارت رسید و شهردار این شهر دستگیر شد. درپی تشکیل پرونده تخلف بیش از چهار هزار میلیارد تومانی شهرداری ساری در دادستانی مرکز استان تاکنون بیش از ۱۳ کارمند و مدیر سابق و چهار تن از اعضای شورای شهر بازداشت شدند.

به گزارش سایت خبری تحلیلی ملت ما به نقل از روز نو : دستگیری کارکنان در شهرداری ساری به بالاترین طبقه عمارت رسید و شهردار این شهر دستگیر شد.

یک منبع آگاه از دستگیری شهردار ساری و مسئول مالی توسط نیروهای امنیتی را تأیید کرد و درباره دلیل آن توضیحی نداد.

درپی تشکیل پرونده تخلف بیش از چهار هزار میلیارد تومانی شهرداری ساری در دادستانی مرکز استان تاکنون بیش از ۱۳ کارمند و مدیر سابق و چهار تن از اعضای شورای شهر بازداشت شدند و پیگیری درباره اینکه آیا شهردار ساری درارتباط با پرونده تخلف مالی دستگیر شده یا خیر ادامه دارد.

حجت الاسلام محمدصادق اکبری رئیس کل دادگستری مازندران در آخرین نشست خبری خود با خبرنگاران عنوان کرده بود که احتمالاً این پرونده اختلاس شهرداری در دادگاه مفاسد اقتصادی بررسی می‌شود.

اتهام مالی

همچنین فارس درباره دستگیری شهردار ساری نوشت: یک منبع آگاه با تائید خبر گفت: علت بازداشت مباحث مالی است و پاسداران گمنام امام زمان (عج) رجبی را دستگیر و روانه بازداشتگاه موقت کرده‌اند.

تاریخ انتشار : ۱۷ آبان ماه ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۳
شناسه مطلب : 18785
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی