معاون سیاسی سپاه با بیان اینکه «دشمن دروغ می‌گوید»، ادامه داد: ترامپ بعد از سرنگونی پهپادشان، در جلسه ای رسمی خبر داد که پهپاد جمهوری اسلامی را سرنگون کرده‌اند؛ این درحالیست که هیچ پهپادی از ما زده نشده بود. یکی دیگر از این دروغ‌ها در شبکه های اجتماعی درباره فرزندان مقام معظم رهبری مطرح شد و حسابهای آنچنانی به فرزندان رهبری نسبت دادند اما این فرزندان اجاره نشین هستند و زندگی ساده‌ای دارند.

سردار جوانی افول موریانه وار دشمن و نصرت و وعده الهی را از دیگر نشانه‌های امید برای حرکت در مسیر انقلاب عنوان کرد و گفت: آنها طی ۴۰ سال در منطقه ما با شکست‌های پیاپی مواجه شدند. بر خلاف خواسته آمریکایی‌ها و به اعتراف خودشان، امروز کشوری که در عراق نفوذ اصلی را دارد، ایران است؛ زمانی به دلیل بسته بودن راه عراق، امکان زیارت اماکن متبرکه در عراق فراهم نبود، اما امروز در ایام اربعین چندین میلیون ایرانی به عراق می‌روند. اگر کسی در ایران اراده کند، اولین شب جمعه در نجف است. امروز اگر ما از سراوان در شرق کشورمان سوار ماشین شویم، می‌توانیم به سواحل شرقی مدیترانه و مرزهای لبنان با رژیم صهیونیستی برویم.

وی با تاکید بر اینکه «در تصویر سازی غلط، دشمن دروغ پردازی می‌کند»، خاطرنشان کرد: برای امید آفرینی ابتدا باید دروغ های دشمن را شناسایی کنیم و نگذاریم در جامعه اثر کند. در همین زمینه اخیرا در شبکه های اجتماعی مطرح شد که بیش از ۱۰۰ سردار سپاه دستگیر شدند یا از کشور فرار کرده‌اند؛ دشمنان با بیان این دروغ به دنبال القای نوعی نگرانی و بدبینی در جامعه بودند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه «آمریکایی‌ها امروز اساسا به فکر این هم نیستند که بخواهند روزی حمله‌ای علیه ما انجام دهند اما ممکن است روزی مرتکب خطایی شوند»گفت: اگر آمریکایی‌ها دست از پا خطا کنند، منطقه بر سر آنها فرود خواهد آمد.

وی با تاکید بر اینکه «تنها یک راه پیش روی خود داریم و آن تحقق آرمان انقلاب اسلامی است»، گفت: در اینکه در مسیر تحقق آرمان‌های انقلاب پیروز خواهیم شد، تردیدی نداریم؛ چراکه به وعده نصرت الهی ایمان داریم و ملت ما تحقق این وعده را در ۴۰ سال قبل تجربه کرده است.

تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۵
شناسه مطلب : 7142
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی