سومین مرحله اجرای طرح اقتدار
سومین مرحله طرح سراسری برخورد با اراذل و اوباش، مزاحمین نوامیس و محلات شهر تهران، با تلاش مأموران پلیس امنیت عمومی پایتخت ،صبح دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸ اجرا شد. پلیس تهران در اجرای سومین طرح اقتدار به اراذل مخوفی برخورد که تا دندان مسلح بودند و تجهیزات خاصی برای تبهکاری هایشان داشتند.

تفنگ ها و مهماتی کشف شد که شاید برخی از آن ها را تنها در فیلم های هالیوودی دیده ایم و کمتر کسی آن ها را از نزدیک مشاهده کرده است.

سومین مرحله طرح سراسری برخورد با اراذل و اوباش، مزاحمین نوامیس و محلات شهر تهران، با تلاش مأموران پلیس امنیت عمومی پایتخت ،صبح دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸ اجرا شد.

گونی پر از فشنگ

روز گذشته در حیاط پلیس امنیت عمومی تهران شرورهای دستگیر شده در طرح پلیس تهران که بیشتر آن ها روی صورت و بدن شان جای چاقو و خالکوبی دیده می شد و شرورهایی با سوابق و جرم های مختلف دیده می شدند.

درگوشه دیگری از حیاط پلیس امنیت تهران کشفیات به دست آمده از این اراذل و اوباش قرار داشت که باعث ترس و وحشت می شود.

در این طرح ۵۱ اسلحه و بیش از ۱۱ هزار فشنگ و مهمات و ۷۲ سلاح سرد به دست آمد، فشنگ ها و مهمات داخل گونی سفید رنگی ریخته شده و از خانه یک فروشنده سلاح به دست آمده بود، نگاه ها همه به سمت میز تفنگ ها بود مثل این که برای خرید اسلحه وارد یک فروشگاه اسلحه فروشی شده باشید، انواع گلوله های جنگی و دست ساز و اسلحه های مختلف جنگی و شکاری روی میز گوشه حیاط پلیس امنیت قرار داشت.

تاکسی زرد رنگ

در کنار نمایشگاه اسلحه های کشف شده از شرورهای پایتخت یک خودروی تاکسی زرد رنگ نیز دیده می شد که روی در موتور آن ورقه های فلزی مثلث رنگ به هم چسبیده قرار داشت.

ماجرای این خودرو از این قرار است که راننده سمند زرد رنگ که یکی از متهمان سابقه دار است، برای انتقال مشروبات الکلی به تهران از این خودروی مجهز استفاده کرده است.

ماموران پلیس چند روز قبل در مسیر ورودی تهران به یک خودروی سمند زرد رنگ با شیشه های دودی مشکوک شدند و دستور ایست برای راننده صادر کردند اما راننده تصمیم به فرار گرفت و در گام نخست منبع گازوئیلی که در صندوق عقب خودرویش نصب کرده بود، دود سفید و غلیظی را منتشر کرد تا مانند استتار تانک های جنگی از دید ماموران محو شود، با این حال ماموران در یک تعقیب و گریز پلیسی و قبل از این که این متهم نقشه دیگری را اجرا کند خودرویش را متوقف و او را دستگیر کردند.

ماموران پلیس امنیت تهران در بازرسی از خودروی سمند زرد رنگ که مشخص شد راننده اش آن را رنگ کرده است تا شبیه تاکسی باشد مشروبات الکلی زیادی به دست آوردند و با توجه به این که این خودرو مجهز به سیستم دودزا و موتورهای تقویت شده بود، در بخش عقب خودرو یک جعبه فلزی که داخل آن پر از میخ های سه‌پر فلزی بود کشف شد.

تاریخ انتشار : ۳ دی ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۲
شناسه مطلب : 10375
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی