رفت و برگشت رامبد از «خندوانه» به «نی نی و دادا»
درحالی که هنوز سرنوشت «خندوانه» در هاله ای از ابهام قرار دارد، تغییر نام کانال تلگرامی آن بازار شایعات را داغ تر کرد.

خبرآنلاین: درحالی که هنوز سرنوشت «خندوانه» در هاله ای از ابهام قرار دارد، تغییر نام کانال تلگرامی آن بازار شایعات را داغ تر کرد.
«کانال تلگرامی برنامه تلویزیونی خندوانه به نی نی و دادا تغییر نام داد.» این خبری بود که دو روز قبل در فضای مجازی منتشر شد و در همه شبکه های اجتماعیبازتاب داشت.
اتفاقی که دیگر تنها یک شایعه نبود و با انتشار یک ویدئو به نام رامبد جوان قوت بیشتری گرفت. اینکه رامبد جوان بعد از حواشی بسیاری که سفرش به کانادا برایش ایجاد کرد دیگر قصد برگشتن به تلویزیون را ندارد و قرار است ساخت برنامه ای به نام «نی نی و دادا» را در کانادا آغاز کند. این اتفاق با واکنش و انتقاد کاربران شبکه های اجتماعی همراه بود. بسیاری از آنها از این انتقاد می کردند که این کانال با تبلیغات رایگان در برنامه «خندوانه» و به واسطه برند این برنامه رشد پیدا کرده و اکثر دنبال کننده های آن به خاطر این برنامه عضو آن شده اند و استفاده از آن برای کار دیگری که احتمالا هیچ ربطی به برنامه «خندوانه» ندارد اشکال دارد.
این اتفاقات و فشاری که شبکه های اجتماعی آوردند اما باعث شد تا خیلی زود پست های مربوط به «نی نی و دادا» از کانال حذف شوند و نام این کانال به «خندوانه و جناب خان» تغییر پیدا کند.

تاریخ انتشار : ۲۷ تیر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۲
شناسه مطلب : 6552
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی