کاش حداقل حالا که ساک قرمز دارید برای مردم برای آنهایی که این روزها به دنبال ماسک و مایع ضدعفونی کننده و دست‌کش می‌گردند، تصمیم‌های خوب بگیرید

زیپ ساک قرمز کوچک ر ا باز کرد. یک مایع ضدعفونی کننده و یک جعبه ماسک را روی میز گذاشت. فکر می‌کنم دست‌کش‌های یک بار مصرف هم در ساک وجود داشت که آن‌ها را فعلا بیرون نیاورد.

دیگر احتیاجی نیست به داروخانه برود و با دست خالی برگردد. دیگر احتیاجی نیست سه برابر پول ماسک بدهد. دیگر نمی‌خواهد تمام شهر را بگردد تا یک ضد عفونی کننده الکلی بخرد.

بعد از دیدن ساک قرمز در صحن سبز مجلس، فهمیدم چرا این همه آدم از سال گذشته زمین را به آسمان رساندند تا به پارلمان راه پیدا کنند. حداقل اگر نماینده مجلس باشی دیگر نمی‌خواهد در به در دنبال مایع ضدعفونی کننده بگردی.

کاش حداقل حالا که ساک قرمز دارید برای مردم برای آنهایی که این روزها به دنبال ماسک و مایع ضدعفونی کننده و دست‌کش می‌گردند، تصمیم‌های خوب بگیرید. تلاش کنید آنها در زمانه کرونا حس خوبی داشته باشند.

دیدن ساک قرمزتان اذیت‌مان کرد/ شنیدن خبر سفرستان آزارمان داد

آقایان و خانم‌های نماینده از خدا که پنهان نیست از شما چه پنهان دیدن این عکس‌ها حسابی اذیت‌مان کرد.

حالا که یک جوالدوز به جنابان مسؤول زدیم خوب است یک سوزن هم به خودمان بزنیم. برادر یا خواهر در شمال چه می‌کنی؟ می‌دانی چرا مدارس و دانشگاه را تعطیل کردند؟ به خاطر اینکه در خانه بمانید تا درگیر ویروس نشوید یا اگر کرونا گرفته‌اید به دیگران منتقل نکنید.

مدرسه را تعطیل کرده‌اند و بعد مادر محترم، دست فرزندش را می‌گیرد و بازار می‌رود تا خرید شب عید کند. واقعا کرونا اینقدر مسخره است؟

فکر می‌کنید مسؤولان چرا دستور قرنطینه و تعطیلی را صادر نمی‌کنند؟ به خاطر اینکه فکر می‌کنند همین که حکم تعطیلی صادر شود، بخشی از مردم به جای خانه نشینی، راهی سفر می‌شوند.

لطفا به این نکته توجه کنید. ممکن است شما ناقل این بیماری باشید و کرونا را مثلا از تهران یا قم به شهرهای دیگر ببرید و به همین راحتی دیگر مردمان را هم درگیر کرونا ویروس کنید.

وقت برای سفر رفتن زیاد است. در خانه بنشیند، تلویزیون ببیند، خاطرات را مرور کنید و از جمع خانواده لذت ببرید.

مسافران کرونایی از خدا که پنهان نیست از شما چه پنهان، شنیدن خبر سفر رفتن شما حسابی اذیت‌مان کرد.

می‌بینید که کرونا همه را درگیر کرده است. این بیماری مثل گرانی نیست که بگویم مسؤولان آن را درک نمی‌کنند و از آن خبر ندارند.  کرونا با هیچ کس تعارف ندارد. می‌بینید که همین الان برخی از مسؤولان کرونا زده شده‌اند.

رفتار خطرناک ما در قبال کرونا باعث می‌شود اعضای خانواده، همسایه‌ها، هم محله‌ای‌ها و هم‌شهری‌ها، هم وطن‌ها و شاید تمام آدم‌ها در معرض کرونا قرار بگیرند.

از زیر بار مسؤولیت حفظ سلامت جامعه شانه خالی نکنیم و اجازه ندهیم این ویروس حس پیروزی به خود بگیرد.

تاریخ انتشار : ۷ اسفند ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۱
شناسه مطلب : 13567
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی