دیدار سرپرست باشگاه پرسپولیس و استقلال با رئیس دیوان محاسبات کشور
مهرداد بذرپاش ضمن ابراز خرسندی از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا ابراز امیدواری کرد نماینده فوتبال ایران در فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان نیز به پیروزی و قهرمانی دست پیدا کند و این توفیق برای ورزش و فوتبال کشور در دوره‌های بعد با صعود تعداد بیشتری از نمایندگان ایران به مراحل بالاتر، افزون شود.

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهرداد بذرپاش، رئیس دیوان محاسبات کشور، پذیرا و میزبان سرپرستان ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال بود تا درباره مسائل، مشکلات و موانع پیش روی  این ۲ باشگاه گفت‌وگو و تبادل نظر صورت بگیرد.

مهدی رسول‌پناه در این جلسه همراه با حسین خبیری از معاونان باشگاه حضور پیدا کرد و از استقلال نیز احمد مددی سرپرست جدید این باشگاه در نشست شرکت داشت. رئیس هیئت مدیره و سرپرست باشگاه پرسپولیس، پس از تبریک انتصاب بذرپاش به عنوان رئیس جدید دیوان محاسبات کشور، توجه و نظارت ویژه این دیوان در حوزه فوتبال را امری لازم و راهگشا برای عبور از مشکلات دانست.

در جریان هم‌فکری و تبادل نظر صورت گرفته در این جلسه، ضمن تاکید بر نقش نظارتی دیوان محاسبات در راستای اجرای قانون و حفظ سرمایه‌های ۲ باشگاه، مقرر شد با توجه به تنگنا‌هایی که وجود دارد و باعث ایجاد اختلال در انجام امور و در نتیجه اتلاف سرمایه‌های مادی و معنوی در ورزش، فوتبال و به ویژه این ۲ باشگاه دولتی می‌شود، با نظر متخصصان امر، راهکار‌های منطبق بر چارچوب‌های قانونی، برای رفع موانع و تسهیل در انجام امور و چابکی بیشتر برای اجرای برنامه‌ها و اقدام‌های لازم اندیشیده شود و از طریق وزارت ورزش و جوانان در ورزش، فوتبال و این ۲ باشگاه به کار گرفته شود.

بر این اساس قرار شد؛ کمیته‌ای از معاونان و مشاوران دیوان محاسبات کشور نسبت به ارائه راهکار‌های قانونی برای باشگاه‌های ورزشی، فوتبالی و به خصوص پرسپولیس و استقلال اقدام کنند. در جریان این جلسه مهرداد بذرپاش اعلام کرد دیوان محاسبات از هیچ کمکی برای توسعه و بهره وری تمامی باشگاه‌ها در چارچوب و ضوابط قانونی دریغ نمی‌کند و هدف این است که برای اجرای قانون، انجام بهتر امور، افزایش بهره وری و حفظ سرمایه‌های عمومی کشور، یار و یاور مدیران و سازمان‌ها باشند. وی همچنین با تبریک موفقیت‌های پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، آن را موفقیتی برای ورزش و فوتبال ایران و همچنین برای جوانان و متخصصان ایرانی دانست.

رئیس دیوان محاسبات کشور ضمن ابراز خرسندی از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا ابراز امیدواری کرد نماینده فوتبال ایران در فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان نیز به پیروزی و قهرمانی دست پیدا کند و این توفیق برای ورزش و فوتبال کشور در دوره‌های بعد با صعود تعداد بیشتری از نمایندگان ایران به مراحل بالاتر، افزون شود.

تاریخ انتشار : ۱۳ مهر ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۲
شناسه مطلب : 18580
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی