پیامی که کارلوس کی‌روش، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در ارتباط با کرونا داد بسیار زیبا بود و تحسین همگان را برانگیخت.

کارلوس کی‌روش روز گذشته پیامی درباره موضوع کرونا در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. سرمربی سابق تیم ملی در این پیام تلاش کرد به نوعی به مردم دنیا انگیزه و روحیه لازم برای مبارزه با این بحران  را بدهد. او به خاطر پیام فوق‌العاده زیبایش شدیدا مورد تحسین رسانه‌های کشور کلمبیا قرار گرفته و آنها از کی‌روش به خاطر مسئولیت‌پذیری اجتماعی فوق‌العاده‌اش قدردانی کردند. این اولین باری نیست که کارلوس کی‌روش در شرایط سخت این‌گونه الهام‌بخش ظاهر می‌شود؛ او در زمان حضورش در کشورمان هم در مشکلات مختلف مانند زلزله، تحریم و مسائلی از این دست همواره سعی می‌کرد به مردم کمک کند و بدون هیچ ترسی هرگز خودش را جدا از این اتفاقات نمی‌دانست.

کی‌روش گرچه در ظاهر فردی جنگجو و جنجالی است و همواره با رقیبان و مسئولان در حال جدال است ولی در نهایت سعی می‌کند در دل طرفداران و مردم عادی باشد و رفتارهایی را نشان دهد که بتواند به اطرافیانش روحیه ببخشد. رفتارهایی مانند همین متن زیبای اینستاگرامی یا بستن پرچم ایران دور مچش یا آن تصاویر زیبا از بازیکنان پیش از جام جهانی و استفاده از جملات پرمعنی و انگیزشی باعث شده کی‌روش کاراکتر یک قهرمان مردمی را به خود بگیرد. او در تمام دوره ۸ ساله حضورش در ایران هرگز صحبتی علیه مردم ایران نداشت و در زمان تحریم هم کنار مردم بود و حالا هم به نحوی دیگر در کلمبیا در کنار مردم قرار دارد. این بعد شخصیتی کی‌روش که پیش از حضور در کشورمان کمتر نمود پیدا کرده بود و شاید او فرصت نشان دادن این روحیه فوق‌العاده از خودش را نیافته بود اما کار در فضای ایران باعث شد این کاراکتر او بیشتر پیدا کند و با رفتارهایی چون رفتن به مراکز خیریه و روش‌های دیگر تبدیل به یک قهرمان مردمی شود. راهی که اکنون در کشور کلمبیا هم آن‌را ادامه داده تا در کنار ویژگی‌های فنی با چنین ویژگی‌های مثبتی هم شناخته شود.

تاریخ انتشار : ۳ فروردین ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۳
شناسه مطلب : 14328
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی