امروز انجام گرفت؛حضور آیت‌الله رئیسی در کهف‌الشهدای تهران
نامزد انتخابات ریاست جمهوری با حضور در کهف‌الشهدای تهران تاکید کرد: مردم در انتخابات شرکت کنند و بدانند که ان‌شاءالله شرایط متفاوت و متحول خواهد شد.

به گزارش سایت خبری ملت ما، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز با حضور در کهف‌الشهدای تهران، ضمن زیارت قبور مطهر شهدا، با جمعی از مردم دیدار و گفتگو کرد.

رئیسی در حاشیه این دیدار گفت: مردم در انتخابات شرکت کنند و بدانند که ان‌شاءالله شرایط متفاوت و متحول خواهد شد.

وی افزود: به یاد و نام شهدای گرانقدر حتما ان‌شاء الله شرایط کشور دچار تحول خواهد شد و یقین داریم به برکت نام ائمه اطهار (ع) و شهدا این مسیر هموار خواهد شد.

آیت‌الله رئیسی اضافه کرد: مردم امروز از مشکلات ناراحتی دارند و دغدغه دارند و برخی ناامید هستند و برخی هم احساس می‌کنند شاید نتوان کاری کرد.

وی تاکید کرد: هم می‌شود کاری کرد و هم ما در این مسیر می‌دانیم و می‌خواهیم و می‌توانیم. این مسیر به ظاهر سخت است و به ما هم خیلی گفته اند که مسیر و راه آسانی نیست، اما به نظر ما با حضور این جوانان خوب و با نشاط و با حضور مردم قله فتح خواهد شد و مشکلات کاهش پیدا خواهد کرد.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: مردم با امید در انتخابات شرکت کنند و هیچ‌کس در این عرصه غائب نباشد و همه بدانند شرایط متفاوت و متحول خواهد شد.

تاریخ انتشار : ۷ خرداد ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۶
شناسه مطلب : 19681
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی