بذرپاش: دفاع مقدس با بیان ایثارگری‌ رزمندگان از تحریف مصون می‌ماند
رئیس کل دیوان محاسبات کشور یادآوری ایام دفاع مقدس را حائز اهمیت دانست و اشاره کرد که ایام الله باید تکرار شود، چون تاریخ از جنس تکرار و آموزندگی است
 مهرداد بذرپاش با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک این ایام خجسته، اظهار داشت: ایام الله را باید بزرگ داشت و متذکر شد.
وی افزود: خداوند متعال در سوره ابراهیم به پیامبرش دستور می دهد که ایام الله را یادآوری نما و این تذکر پی در پی ایام الله وحدت بخش، تربیت کننده و یادآور رنج هایی است که تاکنون کشیده شده است و این اتفاقات رقم خورده است. این یادآوری اعتماد بندگان را به خداوند متعال بیشتر و بیشتر می کند. در مقابل آن شیطان است که به فراموشی سفارش می کند و فراموش شدن ایام الله را توصیه می کند. چرا که اثرات تربیتی و وضعی آن را برنمی تابد.
رئیس کل دیوان محاسبات کشور یادآوری این ایام را حائز اهمیت دانست و اشاره داشت که ایام الله باید تکرار شود چون تاریخ از جنس تکرار و آموزندگی است.
بذرپاش با بیان اینکه یادآوری ایام ا… دفاع مقدس اشتباهات مدیریتی را کمتر می کند، گفت: هرچه ایثارگری ها و جانبازی های رزمندگان دفاع مقدس توسط بزرگان و قهرمانان این عرصه خوب و دقیق تعریف و تبیین شود، قطعا این حماسه ها از تحریف ها مصون می ماند و اتفاقات بزرگی در انقلابی که حاصل خون شهیدان، جانبازان و آزادگان است، خواهد افتاد.
وی با بیان اینکه تاریخ از جنس تکرار شدن است، عنوان نمود: در دیوان باید کارمان را محور عالم بدانیم و باید تمام همت خود را بکار گیریم که هر روز بهتر از دیروز خدمت کنیم و امور را سامان دهیم. یکی از راه های مقابله با یأس و ناامیدی این است که هرکسی منتظر دیگری یا سازمان دیگر نماند. طبق قانون همه وظایف خود را به نحو شایسته انجام دهند. آنوقت خواهید دید که چه کشوری درست می شود.
بذرپاش در پایان سخنانش یادآور شد که تأسی از تربیت قرآنی و رهنمودهای امام خمینی(ره) منجر به حمایت مردم از دستاوردهای انقلاب اسلامی می شود و رزمندگان ما، از یک بیسیم چی تا فرمانده همه همان کار را محور عالم می دانستند و با همه وجود آن را انجام می دادند این خواسته این روزهای شهدا از ماست.
تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۲
شناسه مطلب : 18545
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی