۳۹۸۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند و مجموع بیماران در کشور به ۷۰۰۲۹ نفر رسید

رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت از ۱۸۳۷ مورد جدید ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در کشور خبر داد.

به کزارش ملت ما به نقل از ایلنا، کیانوش جهانپور، رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت درباره آخرین آمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۸۳۷مورد جدید ابتلای قطعی به کرونا ثبت شده است و بنابراین ۷۰۰۲۹ نفر مبتلایان قطعی در سراسر کشور شناخته شده‌اند.

وی ادامه داد:۴۱۹۴۷ نفر بهبود یافته‌اند و از مراکز درمانی ترخیص شده اند. ۳۹۸۷ نفر در وضعیت حاد هستند که همچنان در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

جهانپور خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت اخیر ۱۲۵ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در گذشتند و در مجموع تا امروز ۴۳۵۷ نفر فوت شده اند.

وی در ادامه بیان کرد:‌ رعایت پروتکل‌های فاصله گذاری اجتماعی بسیار ضروری است و اگر از سوی افراد رعایت نشود به نوعی نقض حقوق عامه صورت گرفته و مورد پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

وی افزود:‌ امیدواریم با انگیزه‌های که در مردم وجود دارد و با رعایت پروتکل‌ها بتوانیم شاهد کاهش آمار ابتلا باشیم و در هفته‌های آتی بتوانیم با آرامش بیشتر این روند را دنبال کنیم.

سخنگوی وزارت بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی در پایان گفت: امیدورایم همه آنهایی که می‌توانند در خانه بمانند و با مدد الهی کرونا را شکست بدهیم.

تاریخ انتشار : ۲۳ فروردین ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۵
شناسه مطلب : 15005
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی