اگر بخواهید با بودجه ۱۰۰ میلیونی در تهران دنبال فایل‌های رهن کامل بگردید
اگر بخواهید با بودجه ۱۰۰ میلیونی در تهران دنبال فایل‌های رهن کامل بگردید، باید بین محله خوب و خانه بزرگ یکی را انتخاب کنید. می‌توانید در محله‌هایی مثل دهکده المپیک و تهران‌پارس خانه ۷۰ متری رهن کنید، یا به یک خانه ۱۵۰ متری در میدان شهدا بروید.

رهن کامل خانه بهترین گزینه‌ای است که در شرایط این روز‌های مسکن می‌توانید انتخاب کنید. چراکه کمتر کسی می‌تواند با این شرایط خانه بخرد و برای همین اغلب سراغ رهن کامل می‌روند. در این گزارش سراغ هفت واحد مسکونی در تهران رفتیم که در تیرماه آگهی شده‌اند و می‌توان با بودجه ۱۰۰ میلوین تومانی آن‌ها را رهن کامل کرد. اگر بخواهید با چنین بودجه‌ای دنبال رهن خانه بگردید، باید بین متراژ بالا و محله خوب، یکی را انتخاب کنید.

تهران‌پارس؛ ۷۰ متری، پنج ساله
یکی از بهترین فایل‌هایی که می‌توان با ودیعه ۱۰۰ میلیونی سراغ آن رفت، واحد مسکونی ۷۰ متری در بلوار پروین تهران پارس است. این خانه تقریبا نو به نظر می‌رسد و پنج سال از ساخت آن می‌گذرد. کفپوش آن سرامیکی و کابینت‌های آشپزخانه از جنس MDF است. اگر بخواهید در این خانه ساکن شوید نیازی به خرید اجاق گاز ندارید. چراکه آشپزخانه این واحد مسکونی اوپن دارد و روی آن آجاق گاز صفحه‌ای نصب شده. گرمایش آن از طریق موتورخانه مرکزی و شوفاژ تامین می‌شود. صاحبخانه می‎گوید علاوه بر ۷۰ متر زیربنای مسکونی، یک انباری هم در اختیار مستاجر قرار می‌گیرد. این واحد مسکونی در طبقه اول یک آپارتمان چهار طبقه واقع شده و از نظر رفت و آمد و اسباب کشی کار مستاجر را راحت کرده است.

دهکده المپیک؛ ۶۰ متری، ۲۰ ساله
شاید بعید به نظر برسد، اما با ۱۰۰ میلیون تومان می‌توان یک واحد مسکونی در دهکده المپیک رهن کرد. صاحب یک آپارتمان چهار طبقه می‌خواهد واحد طبقه آخر را به ازای دریافت ۱۰۰ میلیون تومان ودیعه به مستاجر بسپارد. او می‌گوید تازه خانه را نقاشی کرده و واحد تمیزی به نظر می‌رسد. اینطور که از جزئیات آگهی پیداست این واحد مسکونی ۶۰ متر زیربنا دارد و کفپوش آن سرامیک است. کابینت‌های آشپزخانه همگی MDF است و اوپن هم دارد. اینطور که صاحبخانه می‌گوید، این آپارتمان حدود ۲۰ سال پیش ساخته شده، اما خانه‌تر و تمیزی است.

میدان شهدا؛ ۱۵۰ متری، ۲۰ ساله
اگر می‌خواهید ۱۰۰ میلیون تومان برای رهن کامل خانه کنار بگذارید، حتما لازم نیست سراغ واحد‌های کوچک بروید. با همین پول می‌توانید یک واحد ۱۵۰ متری در میدان شهدا رهن کامل کنید. صاحب یک آپارتمان سه طبقه می‌خواهد واحد طبقه آخر را در ازای دریافت ۱۵۰ میلیون ودیعه در اختیار مستاجر بگذارد. این واحد مسکونی دوخوابه است و پارکنیگ، بالکن و انباری هم دارد. سیستم گرمایش آن پکیجی است و کولر و گاز صفحه‌ای دارد. کابینت‌های آشپزخانه همه از جنس MDF است و سازنده کفپوش آن را سرامیک کار کرده تا نیازی به موکت کردن خانه نداشته باشید. تقریبا می‌توان گفت: این بزرگ‌ترین خانه‌ای است که می‌توانید در حال حاضر با رهن کامل ۱۰۰ میلیونی در تهران پیدا کنید.

مجیدیه شمالی؛ ۶۰ متری، ۱۸ ساله
خیابان استاد حسن بنا واقع در مجیدیه شمالی، یکی دیگر از محله‌هایی است که می‌توانید با رهن کامل ۱۰۰ میلیونی در آن ساکن شوید. صاحب یک آپارتمان چهار طبقه که هر طبقه آن سه واحد دارد، می‌خواهد یکی از واحد‌های طبقه آخر را در ازای دریافت ودیعه ۱۰۰ میلیون تومانی در اختیار مستاجرش بگذارد. او اصراری بر دریافت کل مبلغ ۱۰۰ میلیون همان اول معامله ندارد و قابلیت تبدیل رهن و اجاره را برای مستاجرش فراهم کرده است. به عبارتی می‌توان با ۵۰ میلیون پول پیش و ماهانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان این خانه را اجاره کرد. از جزئیات آگهی پیداست که این خانه ۶۰ متر زیربنا دارد و یک‌خوابه است. با توجه به اینکه واحد مسکونی در طبقه چهارم قراردارد، به نظر بالکن آن می‌تواند شرایط خوبی داشته باشد. آنطور که صاحبخانه می‌گوید آشپزخانه اوپن است و کابینت‌های آن از جنس MDF کار شده. همچنین کفپوش آن سرامیکی است. اگر اصراری بر خانه‌های بزرگ ندارید و کلا دو نفر هستید، رهن کامل این واحد مسکونی می‌تواند گزینه خوبی باشد.

نارمک؛ ۶۵ متری، ۱۹ ساله
یک صاحبخانه در محله نارمک خیابان ثانی می‌خواهد واحد مسکونی طبقه آخر را در ازای دریافت ۱۰۰ میلیون تومان ودیعه در اختیار مستاجر بگذارد. آپارتمان چهار طبقه است و ۱۹ سال از ساخت آن می‌گذرد. آن زمان سازنده کفپوش را از جنس سرامیک کار کرده و کابینت‌های آشپزخانه MDF است. همچنین آشپزخانه آن اوپن و گاز صفحه‌ای دارد. آنطور که از جزئیات فایل آگهی مشخص است، این واحد مسکونی ۶۵ متر زیربنا دارد و علاوه بر آن انباری هم در اختیار مستاجر قرار می‌گیرد.

میدان شهدا؛ ۷۲ متری، ۲۰ ساله
کفپوش سرامیک و آشپزخانه MDF ویژگی‌های یک واحد مسکونی ۷۲ متری دو خوابه در میدان شهدا خیابان زرین نعل است. این واحد مسکونی در طبقه آخر یک آپارتمان چهار طبقه واقع شده و بالکن، انباری و پارکینگ هم دارد. اول صبح می‌توانید در بالکن نفسی تازه کنید و خودتان را برای شروع روز آماده کنید. صاحبخانه برای رهن کامل خانه ۱۰۰ میلیون تومان ودیعه در نظر گرفته و می‌خواهد هرچه زودتر یک مستاجر پیدا کند. چراکه در حال حاضر این واحد خالی است و هر روزی که می‌گذرد به صاحبخانه ضرر وارد می‌کند.

نبرد جنوبی؛ ۷۳ متری، ۱۲ ساله
صاحب یکی از آپارتمان‌های چهارطبقه در محله نبرد جنوبی خیابان مسلم می‌خواهد واحد طبقه سوم را در ازای دریافت ۱۰۰ میلیون تومان ودیعه در اختیار مستاجرش قرار دهد. این آپارتمان پارکینگ دارد و علاوه بر آن انباری هم در اختیار مستاجر قرار می‌گیرد. آنطور که از جزئیات فایل آگهی پیداست، این واحد ۷۳ متر مربع زیربنا دارد و یک خوابه است. صاحب خانه می‌گوید حاضر است بخشی از مبلغ رهن را در قالب اجاره دریافت کند. مثلا می‌توانید این خانه را در ازای پرداخت ۵۰ میلیون پول پیش و ماهانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اجاره کنید.

تاریخ انتشار : ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۶
شناسه مطلب : 6745
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی