محمد انصاری مدافع پرسپولیس به نظر این روزها بیش از گذشته دوباره به درهای خروجی باشگاه و پیوستن به یک باشگاه خارجی نزدیک شده.

 مدافع قرمزها جدی جدی در مسیر جدایی قرار گرفته است. محمد انصاری که قبلا هم از چین پیشنهاد داشت، به تازگی با پیشنهادات تازه‌ای روبرو شده و می‌تواند از جمع قرمزها جدا شود. گویا قرارداد این بازیکن به شکلی بسته شده که جدایی‌اش مثل یک بازیکن آزاد، ساده و بدون مشکل است. رسانه‌ها هم بارها در این باره نوشتند ولی هیچکس توضیح نداد یا تائید  نکرد آیا انصاری می‌تواند راحت جدا شود یا نه؟

در حال حاضر او با پیشنهادات تازه‌ای روبرو شده است. با توجه به بالا رفتن قیمت ارز، قراردادهای خارجی هم برای فوتبالیست‌ها بسیار به صرفه است. مثلا گفته می‌شود در فصل جاری قرارداد انصاری با پرسپولیس سه میلیارد تومان است. سه میلیارد برای باشگاههای ایرانی رقم کلانی است ولی برای باشگاههای خارجی هیچ است. با توجه به دلار ۱۷ هزار تومانی، سه میلیارد رقمی حدود ۱۸۰ هزار دلار می‌شود. در حال حاضر باشگاههای خارجی به بازیکنان درجه سه خود چنین پولی می‌دهند! در لیگ های معتبر که اصلا قرارداد ۱۸۰ هزار دلاری وجود ندارد. در کشورهای عربی هم قراردادها بالای ۴۰۰،۵۰۰ هزار دلار است. در باشگاههای چینی هم که قراردادها به یک میلیون دلار رسیده. در هندوستانی که فوتبال ندارد هم رقم قراردادها سنگین است. بنابراین بازیکنی که بتواند به خارج از ایران برود، می‌تواند پولی به مراتب بیشتر از حضور در ایران به دست بیاورد. محمد انصاری هم از جمله بازیکنانی است که با پیشنهادات نسبتا خوبی روبرو شد و اگر از ایران برود، می‌تواند به اندازه چند فصل پول در بیاورد.

بیشتر بخوانید: پیشنهاد نجومی چینی‌ها به محمد انصاری

خبرهای رسیده از داخل باشگاه حکایت از آن دارد انتقال این بازیکن به یک لیگ خارجی جدی‌تر از قبل شده است. او در حال حال دو پیشنهاد خوب دارد و مذاکرات اولیه هم از طریق یک کانال صورت گرفته است. مهدی هم راضی به انتقال به خارج از ایران است و در مقابل پیشنهادات چراغ سبز نشان داده است. بنابراین احتمال ماندن این بازیکن در تابستان آینده در پرسپولیس بسیار کم است، مگر اینکه اتفاق عجیبی رخ دهد و او تصمیم به ماندن بگیرد. اما در حال حاضر انصاری تصمیم خود را برای ترانسفر به خارج از ایران گرفته است.

تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۲
شناسه مطلب : 16154
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی