براساس اعلام فدراسیون جهانی ICC؛اتاق بازرگانی کرمانشاه اتاق برگزیده جهان در نوامبر ۲۰۲۱ شد
اتاق بازرگانی کرمانشاه براساس اعلام فدراسیون جهانی ICC، به‌عنوان اتاق برگزیده جهان در ماه نوامبر ۲۰۲۱ انتخاب شد.

به گزارش سایت تحلیلی خبری ملت ما، این انتخاب به‌واسطه فعالیت‌های گسترده خبری، تولید محتوا و انعکاس رویدادها از سوی اتاق بازرگانی کرمانشاه در ماه نوامبر صورت گرفته و اتاق کرمانشاه به‌عنوان اتاق ماه انتخاب شده است.
فدراسیون جهانی اتاق‌های بازرگانی اعلام کرده که اتاق کرمانشاه در ماه نوامبر خبرهای جذابی در زمینه تجارت، توسعه توانمندی‌های تشکل‌ها و کمیسیون‌های بخش خصوصی، تصمیم‌گیری برای حل مشکلات بخش مسکن، بخش داروسازی و… ارسال کرده است.
این اتاق اسناد و فیلم‌های تکمیلی نیز درباره پروژه‌های ویژه در زمینه تولید مواد معدنی مهم و قابلیت‌های تجاری در ایران را با سراسر جهان در میان گذاشته است.
فدراسیون جهانی اتاق‌های بازرگانی از اخبار اخیر اتاق کرمانشاه در زمینه پتانسیل های کشاورزی، خاک حاصل‌خیز، آب و هوای چهار فصل، برند محصولات کشاورزی از جمله نخود و… ابراز رضایت کرده است.
پیش از این نیز اتاق کرمانشاه به‌عنوان اتاق فعال ماه سپتامبر شناخته شده بود.
پلتفرمی که اتاق بازرگانی بین‌المللی در چند ماه اخیر ایجاد کرده، بستری برای گردهم آوردن اتاق‌ها و به اشتراک گذاشتن رویدادها، اخبار و… است تا اتاق‌های بازرگانی سراسر جهان بتوانند از طریق یک پنجره واحد به آسانی تجربیات خود را با هدف رفع مشکلات اقتصادی با هم به اشتراک بگذارند.
اتاق بازرگانی بین‌المللی نهاد مهمی است که در پاریس استقرار یافته و در بیش از ۱۰۸ کشور دنیا از جمله ایران که فعالیت‌های اقتصادی گسترده دارند، دارای کمیته ملی است که این کمیته ملی ماموریت‌های این نهاد را دنبال می‌کند.

تاریخ انتشار : ۸ آبان ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱
شناسه مطلب : 19813
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی