مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: من در تیم ملی مسی یا رونالدو نیستم که همه را دریبل کنم، باید یک نفر به من کمک کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سردار آزمون در گفت و گویی در خصوص سپری کردن روزهای قرنطینه در کشور روسیه، اظهار داشت: حدود یک ماه است که خانواده‌ام را ندیده‌ام. اینجا در قرنطینه هستم و نمی‌توانم ریسک کنم و پیش آنها بروم. تمرین می‌کنم و بعد از تمرین به خانه برمی‌گردم. اوایل قرنطینه در خانه به صورت اینترنتی در یک گروه کارهای کششی را زیرنظر مربی انجام می‌دادیم. از هفته قبل به صورت انفرادی در محل تمرین حاضر شدیم. از روز گذشته تمرینات‌مان دو نفری انجام شد و امروز ۴ نفر در تمرینات حاضر شدیم.

وی افزود: لیگ روسیه قرار است از ۲۱ ژوئن (اول تیر) آغاز شود و بازی‌ها به صورت فشرده هر سه الی ۴ روز برگزار می‌شود.

آزمون در باره شایعات مطرح شده در مورد پیشنهادهای خارجی عنوان کرد:‌ ‌من همه چیز را در رسانه‌ها می‌بینم. این حرف‌ها کار را برای من سخت خواهد کرد. خواهش می‌کنم روی ما مانور دهند من با زنیت قرارداد دارم و همه تمرکزم روی این تیم است و امیدوارم اتفاقات خوبی بیفتد.

وی در خصوص علاقه‌اش به لیگ ایتالیا و حضور در تیم ناپولی عنوان کرد: ‌من ۸ سال است در لیگ روسیه هستم و تجربه خوبی کسب کردم و دوست دارم چالش جدیدی را شروع کنم و امیدارم این چالش هر چه زودتر شروع شود. من نمی‌توانم چیزی در این خصوص بگویم چون دو سال است با زنیت قرارداد دارم. باید بین دو باشگاه صحبت شود.

آزمون در خصوص اینکه پدرش دوست ندارد او روسیه را ترک کند، گفت: هیچ کسی درباره خانواده من چیزی نمی‌داند. حرف‌های خصوصی ما بیرون نمی‌رود. من باید تصمیم بگیرم کجا می‌خواهم بروم. البته همفکری خانواده روی من تاثیر دارد.

مهاجم تیم ملی در خصوص بازی‌های پیش روی تیم ملی ایران اظهار داشت: کار خیلی سختی داریم. من در لیگ روسیه هر سه چهار روز بازی دارم. معلوم نیست چه زمانی اردوی تیم ملی شروع می‌شود. می‌توانیم به دور بعد صعود کنیم. چیزی که از اسکوچیچ شنیده‌ام مربی خوبی است از ویلموتس می‌تواند بهتر کار کند. قبل از کرونا به من سر زد و با او در تماس هستم. او روحیه پیروز بودن دارد حیف است جایگاه تیم ملی اینجا باشد. مردم باید به استادیوم بیایند و به ما کمک کنند.

وی در خصوص نقاط منفی ویلموتس و انتقاداتش از او خاطرنشان کرد: من در این خصوص گله‌ای نکرده‌ام. ویلموتس چه خوب چه بد او را کنار گذاشتیم. الان باید به اسکوچیچ کمک کنیم تا او موفق شود.

آزمون در خصوص قبول پیشنهاد زنیت و شرایط سخت در روسیه عنوان کرد: قبل از رفتن به زنیت به این موضوع که در آنجا مهاجم‌های خوب و ملی‌پوشان روسیه حضور دارند خوب فکر کردم. من به خودم اطمینان داشتم، خیلی تلاش کردم نظر سرمربی را کسب کنم. در روسیه نمی‌شود تضمینی گرفت که در زمین حضور داشت. بازیکنانی وجود داشتند که پدرانشان تیم را ساپورت می‌کردند ولی موفق نشدند.

وی در خصوص انتقادها به عملکردش در تیم ملی تاکید کرد: در تیم ملی ما همیشه دفاعی بازی می‌کردیم، خیلی در این شرایط گل زدن سخت است. من از کسانی که انتقاد می‌کنند می‌خواهم دو بار از ۱۸ قدم تیم خود به ۱۸ قدم تیم دیگر بروند، ببینم می‌توانند‌؟ تاکتیک تیم ملی آن بود که دفاعی بازی کنیم. من خودم را تحسین می‌کنم که جزو ۵ گلزن برتر تیم ملی هستم. بعضی‌ها به من حسودی می‌کنند و این حرف‌ها را می‌زنند.

مهاجم تیم زنیت روسیه در خصوص بازی با عراق با مربیگیری ویلموتس عنوان کرد: بازی با عراق من خودم نمی‌دانستم چه وظیفه‌ای در زمین دارم. در دقیقه ۷۰، خودم در خواست تعویض کردم. در زمان کی‌روش وظیفه‌ام را به من می‌گفتند. کی‌روش می‌گفت نمی‌خواهم گل بزنی ولی به تیم کمک کن. من مسی و رونالدو نیستم که بتوانم همه را دریبل کنم و گل بزنم. باید یک نفر به من کمک کند.

آزمون در خصوص اسب‌هایش گفت: ۴ روز پیش اسبم سرلیک را از دست دادم در حال حاضر در استرالیا اسبی خریدم و زیر نظر مربی تمرین می‌کنم.

تاریخ انتشار : ۵ خرداد ماه ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۷
شناسه مطلب : 16280
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی