چهار زن جنجالی شرکت کیمیا خودرو
اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده ۱۱۰ جلدی شرکت کیمیا خودرو با هزار و ۱۷۰ شاکی روز چهارشنبه به ریاست قاضی صلواتی در شعبه چهارم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به صورت علنی برگزار شد.
فرارو- اولین جلسه دادگاه شرکت کیمیا خودرو به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.

دادگاه ۱۵ متهم شرکت کیمیا خودرو آغاز شدبه گزارش خبرنگار حوزه حقوقی- قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده متهمان شرکت لیزینگی کیمیا خودرو امروز (چهارشنبه ۲۹ خرداد ماه) در شعبه چهارم دادگاه رسیدگی به مفاسد اقتصادی به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.این پرونده پانزده متهم دارد که اتهام آن‌ها مشارکت یا معاونت در انجام عملیات واسپاری (لیزینگ) بدون اخذ مجوز از بانک مرکزی و مشارکت در کلاهبرداری شبکه‌ای است.

شرکت کیمیا خودرو با هیچ شرکت خودرو سازی قراردادی برای دریافت خودرو نداشته است تا تحویل خریداران دهد. این شرکت ۱۱۷۰ شاکی دارد. این پرونده ۱۵ متهم دارد که ۹ متهم فراری دارد و امروز ۶ متهم در دادگاه حاضر می‌شوند. سه نفر از متهمان این پرونده در زندان به سر می‌برند.

مبلغ کلاهبرداری شرکت کیمیا خودرو ۱۱ میلیارد و ۵۷۴ میلیون و ۶۶۳ هزار و ۸۰۰ تومان است که اموال توقیفی از متهمان این پرونده یک میلیارد تومان است و مابقی اموال حیف و میل شده است.

تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۴
شناسه مطلب : 5008
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی