هیات های مذهبی در حال خدمت رسانی
۱۰ هزار شیلد، ۱۲ هزار بطری آبمیوه و ۲۰ هزار پرس سوپ برای بیماران و کادر درمان کرونا

مسئول خیریه برکات هیأت عبدالله بن الحسن (ع) گفت: این هیأت در مجموع ۱۰ هزار شیلد،۱۲ هزار بطری آبمیوه و ۲۰ هزار پرس سوپ برای نیروهای درمانی و بیماران کرونایی تولید کرد و بنا دارد برای ماه رمضان نیز سبد کالا میان نیازمندان توزیع کند.

محسن مبارکی، مسئول خیریه برکات هیأت عبدالله بن الحسن (ع) در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس اظهار داشت: این هیأت در ابتدای شیوع ویروس کرونا از ۵ اسفندماه برای ضدعفونی معابر و سطوح عمومی دست به کار شد و از ۲۵ اسفندماه نیز ظرفیت خود را برای تهیه بسته‌های ارزاق شب عید نیازمندان بسیج کرد.

 

سایت ملت ما » Untitled 221

تهیه ۲۵۰ سبد کالای ۴۵۰ هزار تومانی برای نیازمندان

وی افزود: در مجموع ۲۵۰ سبد کالا به ارزش هرکدام ۴۵۰ هزار تومان برای شب عید نیازمندان تهیه و در مناطق محروم شهر تهران توزیع شد.

مبارکی با اشاره به اینکه این هیأت بعد از تعطیلات نوروز با توجه به نیاز کشور در حوزه  شیلد و همچنین طبخ سوپ و تولید آبمیوه برای بیماران و کادر درمانی با کمک جوانان به تولید این اقلام پرداخت، تصریح کرد: در این حوزه مردم و خیرین بیش از ۹۰ میلیون تومان کمک‌رسانی کردند.

 

سایت ملت ما » Untitled 1 18

 

تولید شیلد، سوپ و آبمیوه برای مبارزه با کرونا

مسئول خیریه برکات هیأت عبدالله بن الحسن (ع)  گفت: در مجموع ۱۰ هزار شیلد و ۱۲ هزار بطری آبمیوه و ۲۰ هزار پرس سوپ جو برای استفاده نیروهای درمانی و بیماران مبتلا به کرونا تولید و روزانه به ۶ بیمارستان تهران برای استفاده ارسال شد.

سایت ملت ما » Untitled 2234

وی گفت: علاوه بر شهر تهران، تولیدات این خیریه به مناطق محروم شهرستان‌‌های گرمسار، زنجان، سمنان و لاهیجان نیز ارسال شد تا مورد استفاده قرار گیرد.

 

سایت ملت ما » Untitled 2222

سایت ملت ما » Untitled 2245

توزیع ۱۰۰۰ سبد کالا برای ماه رمضان نیازمندان

مبارکی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در روز نیمه شعبان برای رزمایش مواسات و همدلی و کمک به نیازمندان در آستانه ماه رمضان گفت: در گام بعدی بنا داریم ۱۰۰۰ سبد کالا برای نیازمندان در آستانه ماه رمضان تهیه کنیم که در این راستا ۵۰۰ سبد در شب اول ماه توزیع خواهد شد و ۵۰۰ سبد نیز در نیمه این ماه به دست نیازمندان خواهد رسید.

مسئول خیریه برکات هیأت عبدالله بن الحسن (ع) در پایان خاطرنشان کرد: مردم و خیرین برای کمک در راستای جمع‌آوری این هیأت‌ها می‌توانند کمک‌های خود را به شماره کارت ۵۰۲۲۲۹۷۰۰۰۰۴۱۹۲۶ (به نام محمود ریاضت و محسن مبارکی) واریز کنند.

تاریخ انتشار : ۲۳ فروردین ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۹
شناسه مطلب : 14960
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی