مهرداد بذرپاش در مراسم گرامیداشت ۹ دیتصمیم اخیر بنزین، هم در مدل و هم در نوع و هم در اجرا، غلط بود
در مجلس و دولت بعدی باید جوانانی که رهبران تغییر هستند و برای مسائل اصلی کشور راه حل دارند، با حمایت مردم، شانه زیر بار مسئولیت‌ها بدهند.

به گزارش ملت ما مهرداد بذرپاش با حضور در مراسم باشکوه ۹ دی در مصلی بیت المقدس اراک با اشاره به باید ها و نباید ها در پیش برد اهداف گام دوم انقلاب گفت: گام دوم انقلاب، نه به ۴۰ سال اول نیست؛ تکرار نقاط مطلوب و رفع نقاط ضعف است. چله‌ی دوم انقلاب، دوران “نه” گفتن به ضعف‌های سابق است.

بذرپاش تصریح کرد :گام دوم انقلاب یعنی “تکرارنکردن” تجارب منفی و “تکرار” تجارب مثبت ، باید مسئولین تعهدبگیر از دشمن و تعهدپذیر در مقابل مردم سر کار بیاین امروز از معرفت مردم و شکوه حضورشان در مراسمی مانند ۹ دی، آن هم پس از ۴۰ سال ایستادگی و تحمل مشکلات، عده‌ای باید خجالت بکشند.

وی در ادامه گفت:دوقطبی لیبرالیسم و کمونیسم، با پیروزی انقلاب اسلامی تبدیل به سه قطبی جدی شد؛ بعد از فروپاشی کمونیسم، جهان به دوقطبی انقلاب اسلامی و لیبرالیسم مبدل شده است.

 

رئیس هیئت مدیره بنیاد احسان افزود :یک روز سران کشورهای استکباری، بدون اجازه‌ی نفر اول کشور در سفارتخانه‌های خود در تهران با هم مذاکره می‌کردند و حتی شاه را به حضور نپذیرفتند؛ امروز سران همان کشورها هزار واسطه می‌فرستند تا شاید یک عکس یادگاری با مقام دوم کشور بگیرند.

ایشان خاطر نشان کرد: بعد از جنگ جهانی، غربی‌ها ۷۰، ۸۰ سال فرصت سازندگی داشتند. در ایران ما تنها ۳۱ سال از جنگ می‌گذرد. علیرغم همه‌ی سیاه‌نمایی‌ها و مشکلات بیرونی و درونی، پیشرفت قابل توجهی در کشور افتاده است. نقد جدی داریم اما ناامیدی سم مهلک است.

وی افزود:طی سال‌های اخیر، در کشور ۳ مقطع تاریخی تحریم داشتیم، از ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ تحریم جامع ایران و لیبی بود‌. ما را به بهانه‌ی تروریسم و لیبی را به جرم حقوق بشر تحریم کردند،قبل از ۲۰۰۶ که تحریم مقطعی بود،اما مقطع سوم تحریم که تا امروز ادامه دارد، که از اتفاقات سال ۸۸ شروع شد. عده‌ای نامرد، از داخل به دشمن بیرونی پیام فرستادند که برای تضعیف و خسته‌کردن حکومت اسلامی، باید تحریم‌های شدید وضع شود. این پالس‌ها منجر به تحریم جامع شد که تمام ارکان اقتصادی کشورمان را فرا گرفت

بذرپاش با اشاره به بازیگران اصلی تولید تحریم، امروز با زبان درازی عوامفریبی می‌کنند و مردم را می‌ترسانند که اگر فلان معاهده را نپذیریم، تحریم می‌شویم! شما خودتان عامل تحریم بودید، حالا ژست حق به جانبی می‌گیرید و طلبکارید؟!

ایشان با اشاره به تغییر ناگهانی قیمت بنزین افزود:تصمیم اخیر بنزین، هم در مدل و هم در نوع و هم در اجرا، غلط بود

نماینده مردم تهران در مجلس نهم افزود:ایران پای آرمانش خون عزیزانش را داده است و عموم مردم و علما و بزرگان زحمت فراوان کشیده‌اند، مگر عده‌ای می‌توانند به راحتی اموال بیت المال را بخورند و قسر در بروند؟

اگر حواس‌مان نباشد، ما را با دوقطبی‌های فرعی و کاذب فریب خواهند داد. نان اهل فریب در دوقطبی‌های دروغین پخت می‌شود.

وی در ادامه گفت: اصل مساله‌ی امروز کشور ما اقتصاد است؛ الباقی دوقطبی‌ها، تنها برای فریب مردم مطرح می‌شود.

بذرپاش افزود:در مجلس و دولت بعدی باید جوانانی که رهبران تغییر هستند و برای مسائل اصلی کشور راه حل دارند، با حمایت مردم، شانه زیر بار مسئولیت‌ها بدهند.

وی در پایان تصریح کرد :مدل گام دوم انقلاب، مردمی‌شدن همه‌ی امور باید باشد.

تاریخ انتشار : ۹ دی ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۸
شناسه مطلب : 10623
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی