بازداشت شارمهد؛ پیروزی ایران در جنگ اطلاعاتی با موساد و سیا

مجری شبکه تلویزیونی المیادین گفت: بازداشت جمشید شارمهد، سرکرده گروه تروریستی تندر، موفقیتی برای ایران در جنگ اطلاعاتی علیه موساد و سیا است. این اقدام، ضربه قوی به موساد و سیا بود.

به گزارش گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس، مجری شبکه تلویزیونی المیادین گفت: بازداشت جمشید شارمهد، سرکرده گروه تروریستی تندر، موفقیتی برای ایران در جنگ اطلاعاتی علیه موساد و سیا است. این اقدام، ضربه قوی به موساد و سیا بود.

این خبرنگار شبکه المیادین افزود: دستگاه اطلاعاتی ایران در عملیاتی که آن را پیچیده خواند، بازداشت جمشید شارمهد را پس از کشاندن او از آمریکا به داخل ایران، اعلام کرده است. تندر گروهی است که مسئولیت منفجر کردن حسینیه سید الشهداء (ع) در شهر شیراز را اعلام کرده بود. در این انفجار ۱۴ نفر کشته و ۲۰۰ نفر زخمی شدند. به گفته مقامات امنیتی در ایران، گروه تندر که از حمایت سیا و موساد برخوردار است، از مدت‌ها پیش زیر نظر قرار گرفته بود و نفوذ ایران در این دو سازمان اطلاعاتی، معارضان نظام ایران را شوکه کرد.

وی با اشاره به اقدام دستگاه امنیتی و اطلاعاتی ایران در خصوص بازداشت روح الله زم ادامه داد: روشن است که سازمان‌های امنیتی ایران، به صورت علنی، گزینه پیگرد کسانی که آن‌ها را تروریست‌های مقیم خارج می‌داند، در دستور کار قرار داده‌اند. با توجه به اینکه آمریکا و متحدانش از استرداد این افراد به ایران با وجود صدور حکم بازداشت برای آن‌ها از طرف اینترپل، خودداری می‌کنند، تهران چنین اقدامی را مشروع می‌داند.

تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۴
شناسه مطلب : 17769
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی