به گزارش سایت خبری تحلیلی ملت ما به نقل از صبح نوواکنش مطلوب
ترامپ هنوز مشغول دست و پا زدن برای ماندن در کاخ سفید است در حالی که شاید به‌زودی با عواقب دردناک دستور ترور ناجوانمردانه حاج قاسم روبه‌رو شود.

«همه احتمالات به‌ویژه به‌دلیل نوع شخصیت ترامپ که جنون بزرگی و عظمت دارد، وارد است ولی همه این اظهارات و اقدامات در قالب جنگ روانی آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه محور مقاومت است. باید در مدت زمان باقیمانده از زمان ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ با هشیاری و احتیاط رفتار کرد. همین که صهیونیست‌ها جار و جنجال رسانه‌ای در این مدت راه انداختند، نشان می‌دهد که پشت این جار و جنجال‌ها، اقدامات واقعی وجود ندارد. شواهد و قرائن نشان می‌دهند که احتمالا  ترامپ در روزهای باقیمانده ریاست خود دست به اقدامی بزند؛ البته اگر قدرت را تحویل بدهد.» جمله‌های بالا برگرفته از آخرین سخنرانی دبیرکل حزب‌الله لبنان، سیدحسن نصرالله است، در این صحبت‌های مهم سیّد به کینه شدید و عمیق آل‌سعود نسبت به جبهه مقاومت اشاره کرد و حتی خبر داد که بن‌سلمان خواستار ترور و حذف او توسط آمریکا و مباشرت صهیونیست‌ها شده است.

این حد وقاحت و گستاخی آل‌سعود در از بین بردن حقوق شیعیان داخل عربستان، شهادت شیخ نمر، تجاوز به یمن و … سندهای سیاهی هستند که در تاریخ می‌مانند و همواره لکه ننگ باقی خواهند ماند. لذا با‌توجه به فرآیندها و تحلیل‌ها، جبهه مقاومت باید بیش از گذشته با هوشیاری و حواس جمع تحرکات منطقه‌ای را رصد و برای هر کنش نامناسبی واکنش مطلوب نشان دهد؛ وقتی هنوز ترامپ دیوانه و قمارباز سودای ماندن در کاخ سفید دارد و انتظار هر حرکت نابخردانه‌ای از او می‌رود. ترامپ هنوز مشغول دست و پا زدن برای ماندن در کاخ سفید است در حالی که شاید به‌زودی با عواقب دردناک دستور ترور ناجوانمردانه حاج قاسم روبه‌رو شود.

تاریخ انتشار : ۱۶ دی ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۵
شناسه مطلب : 19441
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی