مهرداد بذرپاش در بندرعباس:تداوم مسیر خدمت در گرو تشکیل مجلس انقلابی است
مهرداد بذرپاش گفت: اگر دوست داریم مسیر خدمتی که راهش از قوه قضائیه آغاز شده ادامه پیدا کند باید مجلسی در طراز انقلاب اسلامی انتخاب کنیم تا مسیر پیشرفت ادامه یابد و در حرکت بعدی نیز باید به فکر تشکیل دولت خدمتگزار بود.

به گزارش ملت ما : مهرداد بذرپاش در گردهمایی هواداران ابوالقاسم جراره کاندید لیست ائتلاف نیروهای انقلابی حوزه مرکزی استان هرمزگان اظهار داشت: صحبت کردن در این شب‌ها که کلمه به کلمه‌اش مسئولیت دنیوی و اخروی دارد کار آسانی نیست و جمع شدن در همچین محفل‌هایی که می‌خواهد کمک کند به انتخاب مومنانه تر کار سختی است. 

وی افزود: ۴۱ سال از انقلابی که شما خلق کردید گذشت، بزرگتران جمع امروز پاسخ‌های خوب و قانع کننده‌ای برای متولدین بعد انقلاب ندارند و می‌گویند قرارمان این نبود و قطعا جوان‌ها حق دارند از خالقان انقلاب سوال کنند که چه شد؟

بذرپاش بیان کرد: ایراد از انقلاب نبود، امام و رهبری یک نقطه افق را نشان دادند و به سمت آن حرکت می‌کنند در این مسیر چهل و یک ساله خیلی از اتفاقات انحرافی به انتخاب بر می‌گردد و نباید همه را به پای انقلاب بنویسیم.

وی عنوان کرد: بعد از این می‌توانیم با چشم باز، با بیانیه گام دوم و تکیه بر انتخاب درست کارها را پیش ببریم به عنوان مثال در قوه قضاییه با یک تغییر حداقلی رضایت‌مندی مردم بالا رفت.

بذرپاش تاکید کرد: اگر دوست داریم این مسیر خدمت ادامه پیدا کند باید مجلسی در طراز انقلاب اسلامی انتخاب کنیم تا مسیر پیشرفت ادامه یابد و در حرکت بعدی باید دولت خدمتگزار انتخاب شود، ما چیزی کم نداریم و جوانان بسیار خوبی داریم و انتخاب با خودمان است که کشور را تبدیل به یک کارگاه بزرگ سازندگی کرده یا تبدیل به محل دو قطبی سیاسی کنیم.

وی ادامه داد: کشور در برجام و در مسکن سرش کلاه رفت، یکی از کسانی که استیضاح وزیر سابق مسکن را دنبال کرد آقای جراره بود اما نگذاشتند تا اینکه شخص رئیس جمهور او را برکنار کرد این وزیر فقط به خاطر لج‌بازی با دولت قبل مسکن مهر را خواباند و بعد ول کرد و رفت.

بذرپاش اظهار داشت: الان می‌خواهیم انتخاب کنیم یا مجلسی در حد قوه قضاییه انتخاب می‌کنید و رضایت مندی را بالا می‌برید یا برمی‌گردید به همین مجلس فعلی که معاون پارلمانی رئیس‌جمهور و وکیل الدوله بود.

وی افرود: اگر آقای جراره به مجلس راه یافت اولین کاری که باید کند این است که قانون نظارت بر نمایندگان را اصلاح کند؛ دومین کار شفافیت است هر چه ساختمان بهارستان و هر جای کشور را شیشه‌ای کنیم فساد به حداقل می‌رسد.

بذرپاش بیان کرد: امروز انتخاب بین دو نگاه است و اگر کسی که انتخاب می‌کنیم نگاهش در امتداد ولایت و سلیمانی وار نباشد دکمه را مانند سردار سلیمانی فشار نمی‌دهد بلکه آن طور که خودش می‌خواهد فشار می‌دهد.

وی ادامه داد: با تشکیل مجلس جدید یک سال آخر دولت است؛ مجلس نه تنها نباید دعوا کند بلکه باید دولت را در مدار خدمت نگه دارد؛ دو سال بعد مجلس همزمان می‌شود با تشکیل دولت بعدی پس باید نماینده در طراز مردم شریف بندرعباس انتخاب کنید.

بذرپاش تاکید کرد:من شهادت می‌دهم که انتخاب آقای جراره  در ۴ سالی که نماینده بود حتی در یک موضع گیری از مدار انقلاب خارج نشد و موضع خلاف از ایشان ندیدم.

معاون رئیس جمهور اسبق عنوان کرد: دومین شهادت من این است؛ مجلس محل لابی‌های بسیار است من شهادت می‌دهم ذره‌ای لغزش از ایشان در این ارتباطات والله و بالله ندیدیم.

وی ابراز داشت: جوانی که می‌تواند رعنا و شجاعانه در مجلس حرف بزند لذا سابقه یک دوره در مجلس بودن او را مصمم‌تر می‌کند برای رفع مشکلات، پیگیری و نظارت و این تجربه به او کمک می‌کند تا مسیر را شفاف‌تر برود.

بذرپاش خاطرنشان کرد: انتخاب یک فرد خیلی ساده است اگر اعتقادمان این باشد که این برگه، برگه عبورمان از سر پل صراط است، درست انتخاب می‌کنیم و انتخابمان متفاوت‌تر، عالمانه تر و صالحانه تر خواهد بود و من شهادت می‌دهم انتخاب آقای جراره در بین گزینه‌هایی که مطرح است به نفع مردم ایران، هرمزگان و بندرعباس است.

تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ماه ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۶
شناسه مطلب : 13262
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی