مراسم سالگرد روز دانشجو به همت بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان و با سخنرانی دکتر بذرپاش عضو سابق هیئت رییسه مجلس برگزار شد .

به گزارش ملت ما دکتر بذرپاش در این مراسم فرمودند : مجلس گام دوم یعنی مجلس مستقل، مومنانه، حکیم، پرکار و دقیق. چنین مجلسی خصم الدوله نیست، ولی قطعا وکیل الدوله هم نخواهد بود.

عضو سابق هیئت رییسه مجلس افزود: مشکل اصلی این روزهای مجلس، در راس امور نبودن آن است، چرا که تبدیل به یک متغیر وابسته شده است، آن هم وابسته به دولتی که ناکارآمدی‌اش صدای طرفدارانش را هم در آورده است.

وی خاطرنشان کرد اگر فریبکاران وارد مجلس شوند، شرایط ناگوار فعلی باز هم تکرار خواهد شد و برگشت به عقب ادامه خواهد یافت.

بذر پاش گفت :قصه این روزهای کشور، تغییر مجلس را اجتناب ناپذیر کرده است.

وی در ادامه افزود : با اشاره به به استراحت فرستادن وزیر نفتی که کشور سالهاست خسارت تصمیمات او را می‌دهد، باقیات الصالحات نمایندگان فعلی مجلس در روزهای پایانی مسئولیت است.

دکتر بذرپاش با تاکید بر اینکه موج جوانان به میدان آمده و انفعال جبهه فریب، نویدبخش تغییر شرایط به نفع مردم است، برآوردها تغییر حداکثری نمایندگان در دوره جدید را نشان می‌دهد.

وی در ادامه با خاطرنشان کردن این مساله که پس از اتفاقات مثبت چند ماهه اخیر در قوه قضائیه، امید است مجلسی مقتدر و شفاف تشکیل شود که مقدمه‌ی تشکیل دولتی با نشاط و خدمتگزار باشد.

بذرپاش در ادامه با بیان اینکه : دلمان برای رئیس جمهور هم می‌سوزد، چرا که بسیاری از مدیران ارشد دولتی حسابشان را از دولت جدا کرده‌اند، یا استعفا داده‌اند و یا سرگرم کارهای شخصی‌شان شده‌اند.
دلمان برای لیست امیدی‌ها هم می‌سوزد؛ کسانی که آنان را فهرست‌بندی کرده‌اند، صراحتا می‌گویند انتخابمان اینها نبود، مجبور بودیم! ببینید این بنده‌های خدا دلشان برای چه کسانی می‌سوزد.!

در ادامه این مراسم جوانان و دانشجویان به همراه مهرداد بذرپاش به بحث و گفتگو پیرامون مسایل و مشکلات پیش روی کشور پرداختند.

تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۹
شناسه مطلب : 9749
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی