مشاهده قیمت‌ها برای قلبتان مضر است!قیمت روز خودروهای سایپا و ایران خودرو چهارشنبه ۳۰ بهمن
قیمت روز خودروهای داخلی موجود در بازار

 انگار زلزله آمده باشد؛ قیمت‌ها در بازار خودرو طوری جهش کرده که هیچ شباهتی با نرخ‌های دیروز ندارد. خودرو‌های سایپا حدود سه میلیون تومان گران شده‌اند و ایران خودرو‌یی‌ها یک روزه شش هفت میلیون تومان جهش کرده‌اند. محصولات مدیران خودرو و کرمان موتور هم امروز ۱۰ میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه‌شان ثبت کرده‌اند

انگار زلزله آمده باشد؛ قیمت‌ها در بازار خودرو طوری جهش کرده که هیچ شباهتی با نرخ‌های دیروز ندارد. خودرو‌های سایپا حدود سه میلیون تومان گران شده‌اند و ایران خودرو‌یی‌ها یک روزه شش هفت میلیون تومان جهش کرده‌اند. محصولات مدیران خودرو و کرمان موتور هم امروز ۱۰ میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه‌شان ثبت کرده‌اند.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸

محصولات ایران خودرو امروز کولاک کرده‌اند و نسبت به دیروز تا ۱۵ میلیون تومان گران شده‌اند! پژو ۲۰۰۸ در خط مقدم افزایش قیمت قرار دارد و از نرخ ۴۲۵ میلیون تومان به حدود ۴۴۰ میلیون تومان رسیده است. امروز سمند LX کانال ۱۰۰ میلیونی را درنوردیده و با افزایش قیمت شش میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی، به ۱۰۵ میلیون تومان رسیده است. سمند EF۷ در عرض یک روز شش میلیون تومان گران شده و حالا ۱۱۹ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

پژو ۴۰۵ GLX که دیروز ۹۳ میلیون تومان بود، امروز در بازار ۹۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود که نشان دهنده افزایش چهار میلیونی است. پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز هم امروز سه میلیون تومان گران شده و به ۱۱۵ میلیون تومان رسیده است. سهم پژو ۴۰۵ SLX از کولاک قیمت‌ها در بازار خودرو، گرانی سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی است که باعث شده این محصول ایران خودرو حدود ۱۱۲ میلیون تومان قیمت‌گذاری شود.

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ افزایش قیمت هفت میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را در یک روز پشت سر گذاشته و حالا به ۱۰۶ میلیون تومان رسیده است. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ هم چهار میلیون و ۴۰۰ هزار تومان گران شده و در بازار ۱۲۴ میلیون تومان قیمت گذاری می‌شود. پژو ۲۰۶ صندوقدار که دیروز ۱۲۱ میلیون تومان بود، حالا با افزایش قیمت چهار میلیونی به ۱۲۵ میلیون تومان رسیده است.

پژو پارس در یک روز شش میلیون تومان گران شده و از ۱۱۸ به ۱۲۴ میلیون تومان رسیده است. رانا هم افزایش قیمت چهار میلیونی را در کارنامه خود ثبت کرده و امروز در بازار ۱۰۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. دانگ فنگ H۳۰ شرایط مشابهی را پشت سر گذاشته و با افزایش قیمت چهار میلیونی به استقبال مشتریانش آمده است. قیمت روز دانگ فنگ H۳۰ در حال حاضر ۱۸۱ میلیون تومان است.

دنا امروز پنج میلیون تومان گران شده است. این محصول ایران خودرو دیروز ۱۴۲ میلیون تومان قیمت داشت و حالا با افزایش قیمت عجیب و غریب خود به ۱۴۷ میلیون تومان رسیده. دنا پلاس هشت میلیون تومان گرانی را پشت سر گذاشته و امروز در بازار با نرخ ۱۷۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. دنا پلاس توربو هم با جهش پنج میلیونی به ۲۱۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت دیروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۷۴,۷۰۰,۰۰۰
۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۱۰۵,۰۰۰,۰۰۰
٩٨,۵٠٠,٠٠٠
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۱۱۹,۰۰۰,۰۰۰
١١٣,٠٠٠,٠٠٠
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۹۷,۰۰۰,۰۰۰
٩٣,٠٠٠,٠٠٠
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۱۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰
١٠٨,۵٠٠,٠٠٠
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۱۲۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۲
۱۰۶,۰۰۰,۰۰۰
٩٨,۵٠٠,٠٠٠
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو ۲۰۶ تیپ ۵
۱۲۴,۰۰۰,۰۰۰
١١٩,۶٠٠,٠٠٠
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو ۲۰۶ صندوق‌دار
۱۲۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۱,۰۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۱۰۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ ۱
۱۴۷,۰۰۰,۰۰۰
١۴٢,٠٠٠,٠٠٠
۸۳,۶۲۳,۰۰۰
دنا پلاس تیپ ۱
۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰
١۶٧,٠٠٠,٠٠٠
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
٢٠۵,٠٠٠,٠٠٠
توقف فروش
پژو ۲۰۷ دنده‌ای
۱۵۳,۰۰۰,۰۰۰
١۵٠,۴٠٠,٠٠٠
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو ۲۰۷ اتوماتیک
۲۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۹,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30
۱۸۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۷,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو ۲۰۰۸
۴۴۰,۰۰۰,۰۰۰
۴۲۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۹۹۴,۰۰۰

قیمت روز خودروهای سایپا در بازار امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸

خودرو‌های سایپا عموما سه میلیون تومان گران شده‌اند. بیشترین افزایش قیمت مربوط به تیبا صندوق‌دار است که از ۷۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به ۷۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده و سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان گران شده است. تیبا ۲ امروز با افزایش قیمت سه میلیونی به استقبال مشتریانش آمده و ۷۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. این افزایش قیمت سه میلیونی گریبان ساینا را هم گرفته و باعث شده این خودرو سایپا در بازار حدود ۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش شود. کوییک دنده‌ای امروز دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش قیمت را در کارنامه خود ثبت کرده و به ۸۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت روز پراید در بازار امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸

پراید وانت امروز در رقابت با پراید هاچ‌بک پیروز از میدان خارج شده است. این خودرو سایپا در کولاک قیمت‌ها حدود دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده و به ۶۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. سایپا ۱۱۱ یا همان پراید هاچ‌بک هم افزایش یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی را در کارنامه خود ثبت کرده و در بازار ۶۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. پراید صندوق‌دار در بازار امروز یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و در حال حاضر با نرخ ۶۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز محصولات سایپا امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت دیروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۶۷,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,٣٠٠,٠٠٠
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۶۲,۲۰۰,۰۰۰
۶٠,۴٠٠,٠٠٠
۳۷,۶۴۱,۰۰۰
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۶۷,۵۰۰,۰۰۰
۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۷۴,۶۰۰,۰۰۰
٧١,٣٠٠,٠٠٠
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۷۸,۷۰۰,۰۰۰
٧۵,٧٠٠,٠٠٠
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۷۹,۵۰۰,۰۰۰
۷۶,۵۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
۸۶,۵۰۰,۰۰۰
٨۴,٠٠٠,٠٠٠
۶۱,۲۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸

محصولات کرمان موتور امروز ۱۱ میلیون تومان جهش کرده‌اند. جک S۵ سردم‌دار آن‌ها است و از ۳۵۴ میلیون تومان دیروز، حالا به ۳۶۵ میلیون تومان رسیده است. جک S۳ افزایش قیمت ۱۰ میلیون را پشت سر گذاشته و در بازار امروز ۲۶۳ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. جک J۴ هم آنچنان وضعیت بهتری نسبت به بقیه ندارد. این محصول کرمان موتور حدود هشت میلیون تومان افزایش قیمت را در کارنامه امروز خود ثبت کرده و در بازار ۱۸۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان)  قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۲۶۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۵۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۷,۵۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۳۶۵,۰۰۰,۰۰۰
٣۵۴,٠٠٠,٠٠٠
۳۰۷,۵۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸

محصولات مدیران خودرو از قاعده افزایش قیمت مستثنی نیستند. در بین آن‌ها MVM X۲۲ اتوماتیک از همه بیشتر گران شده و با جهش ۱۰ میلیون تومانی به ۲۴۰ میلیون تومان رسیده است. MVM X۲۲ دنده‌ای هم امروز حدود سه میلیون تومان افزایش قیمت را پشت سر گذاشته و در بازار ۱۹۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. MVM ۳۱۵ هاچ‌بک شرایط مشابهی را تجربه می‌کند. این محصول مدیران خودرو که دیروز ۱۵۳ میلیون تومان قیمت داشت، حالا به ۱۵۶ میلیون تومان رسیده است. MVM X۳۳ هم امروز پنج میلیون تومان گران شده و در بازار ۲۸۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام ۳۱۵ هاچ‌بک
۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰
١۵٣,٠٠٠,٠٠٠
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
۱۹۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۲,۷۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰
٢٣٠,٠٠٠,٠٠٠
۲۰۳,۵۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
 ۲۸۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۸۰,۰۰۰،۰۰۰
۲۴۷,۸۰۰,۰۰۰
تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۳
شناسه مطلب : 13283
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی