فرمانده انتظامی میاندورود از دستگیری مرد شیطان صفتی که در شبکه‌های اجتماعی خارجی با اغفال زنان و دختران از آنان اخاذی می‌کرد، خبر داد.
به گزارش جهان نیوز، علی داداش‌تبار، فرمانده انتظامی میاندورود از دستگیری مرد شیطان صفتی که در شبکه‌های اجتماعی خارجی با اغفال زنان و دختران از آنان اخاذی می‌کرد، خبر داد و اظهار کرد: در پی شکایت تعدادی از شهروندان در میاندورود مبنی بر اینکه فردی ناشناس در شبکه اجتماعی با اغفال و دسترسی به تصاویر خصوصی آنان اقدام به تهدید و اخاذی از آنان کرده، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات ویژه پلیسی و استفاده از شگردهای خاص متهم شناسایی و با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود بیان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم چندین دستگاه گوشی تلفن همراه و سیستم‌های پیشرفته کامپیوتری متصل به شبکه‌های اینترنتی کشف شد که متهم در تحقیقات فنی ماموران پلیس امنیت عمومی تاکنون به ۱۰ فقره اغفال زنان و دختران و تهدید و اخاذی از آنان اقرار کرد.

این مسؤول افزود: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

داداش‌تبار در پایان با هشدار به شهروندان از آنان خوست از به اشتراک گذاشتن تصاویر خصوصی خود و خانواده‌شان در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی جدا خودداری کنند.

تاریخ انتشار : ۱۱ دی ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۵
شناسه مطلب : 10801
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی