قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ دست دوم مدل ۸۷ تا ۸۹؛ حدود ۴۷ میلیون تومان

یکی از صاحبان پژو ۲۰۶ دست دوم می‌خواهد ماشین خود را با قیمت ۴۸ میلیون تومان بفروشد. اینطور که از جزئیات اگهی مشخص است، این ماشین مصرف خانگی داشته و کارکردش در حد نرمال است. چراکه صاحبش می‌گوید ۹۲ هزار کیلومتر کار کرده و با توجه به اینکه سال ۸۹ تولید شده، زیاد رقم بالایی نیست. صاحب آگهی می‌گوید ماشینش را مثل دسته گل نگه‌داشته و از نظر فنی کاملا سالم است. با این حال بدنه‌اش چند لکه رنگ دارد.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ دست دوم مدل ۹۰ تا ۹۳؛ حدود ۵۰ میلیون تومان

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۹۳ در بازار خودرو‌های دست دوم با قیمت ۵۱ میلیون تومان فروخته می‌شود. با اینکه حدود پنج سال از تولید ماشین می‌گذرد، اما کیلومتر آن روی عدد ۵۴ هزار قرار دارد و ماشین کم‌کاردی به حساب می‌آید. صاحب آگهی اعتراف می‌کند که ماشینش دو لکه رنگ دارد، یکی روی درب عقب سمت راننده و دیگری روی گلگیر. این پژو ۲۰۶ دست دوم سفیدرنگ است و تا حالا از بیمه خسارت نگرفته. برای همین کل پنج سال را تخفیف بیمه شخص ثالث دارد. صاحبش می‌گوید خودش این ماشین را از کارخانه تحویل گرفته و سندش دست اول است. با توجه به خصوصیاتی که صاحب این آگهی شمرده، نسبت به دیگر آگهی‌های پژو ۲۰۶ دست دوم به نظر گزینه خوبی می‌آید.

یک پژو ۲۰۶ تیپ ۲ دست دوم مدل ۹۱ با قیمت ۵۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان آگهی شده است. این طور که پیداست صاحبش کلی به ماشین رسیده و دزدگیر مجیکار تصویری روی آن نصب کرده است. کفی سه بعدی برایش خریده و شیشه‌ها را دودی کرده. با این حال زیاد رانندگی خوبی نداشته است. چرا که خودش می‌گوید کاپوت را رنگ کرده، گلگیر جلو سمت راننده را تعویض کرده، یک لکه رنگ روی درب عقب سمت راننده دیده می‌شود و یک لکه رنگ دیگر زیر چراغ عقب سمت شاگرد است. با این تفسیر تقریبا این ماشین از هر طرف به یک جایی خورده. با این حال صاحب اگهی می‌گوید از نظر فنی کاملا سالم است. بیمه‌نامه آن تا آخر اسفند و معاینه فنی آن یک سال دیگر اعتبار دارد.

تاریخ انتشار : ۱۳ مرداد ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۸
شناسه مطلب : 7320
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی