بخش فنی تیبا ۲ پلاس دست نخورده باقی مانده اما در بخش بیرونی اتومبیل می‌توانیم به نصب برچسب کراس بر روی درب جلو اتومبیل و همچنین حاشیه استیل جلوپنجره اتومبیل باشیم و همچنین از پیشرفت‌های دیگر ظاهر اتومبیل می‌تواند سنسور دنده عقب، رینگ اسپرت، ریل سقفی و همچنین دیفیوزر‌های سپر جلو و عقب باشیم تا این خودرو با ظاهری اسپرت به نظر برسد

سایت ملت ما » 662366 675
اولین سری از خودرو تیبا ۲ پلاس به دست مشتریان شرکت سایپا رسیده است.
به گزارش ایران جیب، بخش فنی این خودرو دست نخورده باقی مانده و همچنان شاهد یک پیشرانه چهار سیلندر ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی با حداکثر خروجی قدرت ۸۰ اسب بخاری در دور موتور ۵۵۰۰ و همچنین خروجی گشتاور ۱۲۶ نیوتن متری در دور موتور ۴۰۰۰ باشیم که برای ارسال نیروی خود از یک جعبه دنده ۵ سرعته دستی استفاده خواهد کرد.
سایت ملت ما » 662369 196

باتوجه به تصاویر جدیدی که از خودروی تیبا ۲ پلاس منتشر شده است، در بخش بیرونی اتومبیل می‌توانیم به نصب برچسب کراس بر روی درب جلو اتومبیل و همچنین حاشیه استیل جلوپنجره اتومبیل باشیم و همچنین از پیشرفت‌های دیگر ظاهر اتومبیل می‌تواند سنسور دنده عقب، رینگ اسپرت، ریل سقفی و همچنین دیفیوزر‌های سپر جلو و عقب باشیم تا این خودرو با ظاهری اسپرت به نظر برسد. طرح جدید آینه‌های این خودرو برگرفته از خودرو کوییک می‌باشد.

سایت ملت ما » 662371 304

در داخل کابین هم اول از همه یک صفحه نمایشگر نصب شده در بالاترین قسمت داشبورد و کنسول مرکزی جلب توجه می‌کند و در ادامه می‌توانیم به روکش‌های چرم صندلی و همچنین کفپوش‌های قالبی شرکتی در زیر پای سرنشینان اشاره داشت. دیگر بخش‌های داخل کابین هم نسبت به نسخه اصلی تغییرات چندانی به خود ندیده است. دوربین دنده عقب نیز از آپشن‌های جدید این خودرو محسوب می‌شود. این خودرو که با قیمت حدود ۶۵ میلیونی عرضه شده  بین ۹۰ تا ۹۲ میلیون تومان در بازار قیمت دارد.

سایت ملت ما » 662368 900

تاریخ انتشار : ۲۷ فروردین ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۶
شناسه مطلب : 15184
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی