به گزارش ایرنا، سید پرویز فتاح عصر سه شنبه در حاشیه بیستمین نشست سالانه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه های سراسر کشور در پردیس کرج دانشگاه خوارزمی به خبرنگار ایرنا در خصوص وضعیت دانشکده خبر، گفت: ما مخلص اساتید، دانشجویان و ایرنا و همه ی عوامل آن هستیم، قصد جسارت نبوده و اگر اشکالی و ایرادی به عوامل ما از نظر رفتاری برمی گردد من همین جا معذرت می خواهم.

فتاح در عین حال افزود که خیلی روشن می گویم که این ها ماموریت داشتند که بروند یک تلنگری بزنند؛ چون دیدیم این ها جوان و ساده هستند و چیزی ندارند که از دست بدهند که ما برویم ولی تلنگر را به همه زدیم؛ به اون هایی که گرفتند.

فتاح اظهار داشت: ممکن است که دلخور شده باشند ولی عده ای پیغام را گرفتند و از این جهت خواستم پیغام را به آن ها بدهم.

موضوع دانشکده خبر حل خواهد شد

وی با اشاره به مذاکرات انجام شده با رئیس دانشکده خبر و مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ، افزود: حتما تفاهم می شود و با تفاهم بحث های مربوط به دانشکده خبر انجام خواهد شد؛ صحبت های لازم انجام شده و موضوع منصفانه و منطقی بدون ابهام حل خواهد شد.

رئیس سابق کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: برنامه هایمان در بنیاد زمانبر است و به شناخت من هم بستگی خواهد داشت ولی سعی خواهیم کرد چون رسانه هستید اطلاع رسانی کنیم و شفاف عمل کرده و به سوالات پاسخ دهیم.

وی بیان داشت: اگر نقدی وارد کردید منصفانه بپذریم و البته رفتار بنیاد مستضعفان هماهنگ با دولت و هماهنگ با مجلس و مجموعه نظام پیش خواهد رفت.

فتاح یاد آور شد که از همه ظرفیت ها به خصوص رسانه ها برای بازسازی افکار عمومی نسبت به بنیاد استفاده خواهیم کرد زیرا ذهنیت افکار عمومی نسبت به بنیاد ممکن است خیلی خوب نبوده باشد.

 اهل رسانه بنیاد را یاری کنند

وی افزود: ما شفاف سازی می کنیم تا ذهیت مردم نسبت به بنیاد تغییر یابد و باید ایرنا و اهل رسانه به ما کمک کنند و ما وظیفه خواهم داشت به عنوان رئیس بنیاد مستضعفان خادم مردم و خاک پای مردم شفاف و صادقانه با آمار درست جوری عمل کنیم که این اعتماد را بیشتر برگردانیم.

تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۴
شناسه مطلب : 7472
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی