رییس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اظهار داشت: در حال حاضر هر قطعه سکه تمام طرح جدید با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی نسبت به روز پنجشنبه ۴ میلیون و ۸۶۵ هزار تومان شد.

محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با ایلنا در مورد آخرین وضعیت بازار طلا و سکه اظهار داشت: روز گذشته و پس از شهادت سردار سلیمانی، ارزش سهام و دلار در بازارهای جهانی کاهش، اما قیمت نفت و اونس جهانی افزایش یافت.

وی ادامه داد: اما افزایش ۷۴ دلار اونس جهانی در یک هفته بعلاوه افزایش نرخ ارز در بازار داخلی از روز گذشته، باعث شد تا قیمت طلا و سکه در بازار افزایش یابد. در حال حاضر نیز قیمت سکه فاقد حباب بوده و متناسب با نیروهای عرضه و تقاضا است.

این کارشناس بازار طلا با اشاره به آخرین نرخ انواع سکه گفت: در حال حاضر اونس جهانی ۱۵۵۳ دلار، هر قطعه سکه تمام طرح جدید با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی نسبت به پنجشنبه ۴ میلیون و ۸۶۵ هزار تومان، سکه تمام با طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۵۳۰ هزار تومان و سکه‌های گرمی نیز ۹۳۰ هزار تومان است.

وی ادامه داد: همچنین هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۱۳۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۲۰ هزار تومانی نسبت به روز پنجشنبه، ۴۹۳ هزار تومان است.

تاریخ انتشار : ۱۴ دی ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۳
شناسه مطلب : 10953
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی