رئیس اتحادیه بارفروشان تهران گفتند این نامه را در تاریخ ۲۱ فروردین گزارش کردند اما در رونوشت نامه‌ای که در تاریخ ۲۱ فروردین ۹۹ به سازمان تعزیرات حکومتی آمده، فقط نرخ‌نامه برج هشت تا ۱۱ لیموترش به سازمان تعزیرات ارجاع شده و اسم و آدرسی به ما اعلام نشده است.

سخنگوی تعزیرات گفت: رئیس اتحادیه بارفروشان تهران اعلام کردند اسامی محتکران لیموترش را به قوه‌قضائیه داده‌اند اما طی صحبت رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با سخنگوی قوه‌قضائیه مشخص شد تا روز گذشته هیچ اسمی به قوه‌قضائیه داده نشده است.

به گزارش تسنیم، سید یاسر رایگانی در نشست خبری که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، در واکنش به مطرح شدن اعلام اسامی محتکران لیوترش توسط رئیس اتحادیه بارفروشان تهران، اظهار کرد: در چند روز گذشته بحث اعلام چند احتکارکننده لیموترش در رسانه‌ها مطرح شد و رئیس اتحادیه بارفروشان تهران عنوان کردند که این اسامی اعلام شده است.

سایت ملت ما » 1090017 574

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی افزود: رئیس اتحادیه بارفروشان تهران گفتند این نامه را در تاریخ ۲۱ فروردین گزارش کردند اما در رونوشت نامه‌ای که در تاریخ ۲۱ فروردین ۹۹ به سازمان تعزیرات حکومتی آمده، فقط نرخ‌نامه برج هشت تا ۱۱ لیموترش به سازمان تعزیرات ارجاع شده و اسم و آدرسی به ما اعلام نشده است.

وی تصریح کرد: روز گذشته رئیس اتحادیه بارفروشان تهران در برنامه زنده اعلام کردند که اسامی را به قوه‌قضائیه داده‌اند اما طی صحبت رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با سخنگوی قوه‌قضائیه مشخص شد تا روز گذشته هیچ اسمی به قوه‌قضائیه داده نشده اما با این وجود منتظر اعلام این اسامی و آدرسها نبودیم.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: اواخر هفته گذشته همکاران ما با همکاری سازمان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات در استان فارس، هزار و ۲۰۰ تن لیموترش احتکارشده را در جهرم استان فارس کشف کرده و انبارهای مربوطه را پلمب کردند و از امروز روند توزیع آن در میادین میوه و تره‌بار شهرداری‌های سراسر کشور و در بازار اصلی میوه و تره‌بار انجام خواهد شد.

رایگانی متذکر شد: طبق قانون نظام صنفی اعضای اتحادیه موظف هستند تخلفات صنفی را فقط به شعب سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع دهند.

تاریخ انتشار : ۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۴
شناسه مطلب : 15326
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی