خطر نفوذ دست‌های پنهان تهاجم فرهنگی در کربلا

منافی‌پور با اشاره به اینکه امام صادق (ع) مؤسس کرسی عاشوراپژوهی هستند، اظهار داشت: در حدیثی که گفتیم حضرت (ع) از پایگاه دفاعی و استقامت شیعه رونمایی کرده و قلب راهبردی شیعه و قدرت آن را آشکار کردند. بنابراین تأسی به ایشان، ادامه احیاگری قدرت کربلا و افشای قدرت کربلا با اسباب مختلف، امر واجب و لازمی برای شیعه است.

وی افزود: به خاطر این باید به کربلا و همه اتفاقات آن حساس باشیم و عکس‌العملی به موقع داشته باشیم و نیز وظیفه داریم  اعتراض خود را به حرمت شکنی که اخیراً در ورزشگاه کربلا رخ داد، نشان دهیم. زیرا نباید در مرکز قدسیت شیعه یعنی کربلا، پرچم دشمنان شیعه برافراشته شود. رقصیدن زنان و نوازندگی که به هر بهانه‌ای منفور است و با کمی فکر می‌ود دست‌های پنهان تهاجم فرهنگی به این مرکز را آشکار کرد.

مراسم افتتاحیه بازی‌های غرب آسیا جشن انتقام از قدرتمندی کربلا بود

دبیر مجمع جهانی حضرت علی‌ اصغر (ع) تصریح کرد:‌ ظاهراً این یک مراسم افتتاحیه بود، اما در واقع جشن انتقام از قدرتمندی کربلا و انتقام از ۲۰ میلیون لبیک‌ گوی حضرت اباعبدالله (ع) در اربعین حسینی است. اینجا سؤالی مطرح است که چرا وهابیت که مرکز آن در عربستان، از صهیونیسم ارتزاق می‌کند، باید برای وجود ورزشگاه آن هم در شهرهای شیعه‌نشین این همه دلسوزی کند و هدیه یک میلیارد دلاری برای جوانان عراقی تدارک بیند!

وی با اشاره به برخورد دوگانه دشمنان اسلام در اجرای برخی شعائر شیعی ادامه داد: چرا باید در انگلیس و شهر لندن، قمه زنی آزاد باشد، ولی از اجرای مراسم شیرخوارگان جلوگیری شود؟! چرا فریاد می‌کنند که عاشورائیان مانع احیا و بقای اندیشه‌های ما خواهند شد! چرا از شیرخوار کربلا می‌ترسند و در دانشگاه‌های مهم دنیا کرسی علی اصغر شناسی راه می‌اندازند! چرا یک خاخام یهودی می‌گوید برپایی همایش بین‌المللی حضرت علی اصغر (ع) ترویج نسل کشی در قرن معاصر است! و چرا ده‌ها فیلم کوتاه بر ضد همایش شیرخوارگان ساخته می‌شود!

 جنگ نرم سناریوی عربی-صهیونیستی وهابیت علیه کربلا/ ورزش بهانه است

منافی‌پور ابراز داشت: مگر نه اینکه حضرت علی اصغر (ع) عظیم‌ترین پرچم مبارزه با ظلم و کودک‌کشی را در جهان به دوش گرفته است. در واقع اینها از کربلای قدرتمند ما می‌ترسند و با برنامه‌هایی که دارند اول به سراغ ساکنان کربلا رفتند و به بهانه ورزش می‌خواهند خیلی نرم و در درازمدت، قداست کربلا را از بین ببرند و راه را برای منکرات باز کنند.

وی افزود: البته بعید به نظر می‌رسد که مردم فهیم و بصیر عراق، خصوصاً دلباختگان کربلا که مشهور به سخاوت و دلدادگی به سیدالشهدا (ع) هستند، به پیچیدگی این تهاجم فرهنگی پی نبرده و ساده از کنار این سناریوی عربی-صهیونیستی وهابیت، گذر کنند. زیرا آنان پاسدار اصلی حریم کربلا، میزبانان خاص زائران کربلا و قوم برگزیده برای رساندن پیام حضرت اباعبدالله (ع) در جهان هستند.

تاریخ انتشار : ۱۴ مرداد ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۷
شناسه مطلب : 7379
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی