ابوترابی در تذکر شفاهی:دیوان محاسبات به نحوه هزینه‌کرد بودجه مقابله با کرونا ورود کند
نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: دیوان محاسبات باید بررسی کند مبالغی که برای مقابله با کرونا به دولت داده شد، در چه جاهایی هزینه شده است.

ابوالفضل ابوترابی در جلسه علنی ۳۰ شهریور مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی،گفت: در حوزه انتخابیه بنده و سراسر کشور برای مقابله با کرونا و درمان آن مشکل داریم و کشور درگیر این بیماری شده است.

وی ادامه داد: دولت تنها ۳۰ درصد از مبلغی را که برای کرونا از صندوق توسعه ملی برداشت کرده بود، به این بخش تخصیص داده است.

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دیوان محاسبات باید بررسی کند مبالغی که برای مقابله با کرونا به دولت داده شد، در چه جاهایی هزینه شده است.

ابوترابی تصریح کرد: همچنین در مجلس دهم سه کتاب از پنج کتاب قانون تجارت به تصویب رسید و آن را به شورای نگهبان ارسال کردیم که شورای نگهبان باید ظرف ۱۰ روز نظر خود را اعلام می‌کرد.

وی گفت: اکنون چندین ماه از آن زمان گذشته و رئیس مجلس باید این قانون مهم را برای اجرا، ابلاغ کند.

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی که ریاست جلسه را بر عهده داشت، در پاسخ به این تذکر درباره مصوبه مجلس پیرامون قانون تجارت، گفت: مهلت قانونی تمام شده و باید بررسی کنیم تا ببینیم موضوع چیست؛ قطعاً باید به قانون عمل شود.

تاریخ انتشار : ۲ مهر ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۸
شناسه مطلب : 18442
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی