دو جریان موازی
آقای رییس‌جمهور حتماً نباید در بیان انتقادهای خود لکنت داشته باشد و طبیعی است که حد تعادل در این میان باید رعایت شود و طرفداران دولت هم خود را مصون و بی‌نیاز از نقد ندانند.
به گزارش سایت خبری تحلیلی ملت ما : تفاوت نظری که در میان جریان انقلابی پیرامون نحوه مواجهه با دولت روحانی در طول حداقل دو ساله گذشته و به‌ویژه پس از ماجراهای دی‌ماه‌۹۶ وجود داشت  حداقل در دو هفته گذشته فضای سیاسی را تحت تأثیر خود قرار داده گرچه هر دو گرایش در ناکارآمدی دولت هم نظرند و تقریباً به یک اندازه منتقد رویکرد نظری و شیوه‌های اجرایی دولت هستند اما در مواجهه با دولت گرایش‌های متفاوتی دارند. گروهی معتقدند که رییس‌جمهوری باید استیضاح شود تا وضعیت اقتصادی کشور بدتر از این نشود و گروه دیگر برکناری حسن روحانی را زمینه‌ساز بحران امنیتی، اقتصادی و حتی اجتماعی می‌دانند .
دو جریان موازی که یکی طرفدار استیضاح و دیگری طرفدار واداشتن دولت به کار و تلاش است. سخنان اخیر رهبر انقلاب که البته حاکی از رویکرد ایشان به دولت‌هاست، نشان داد که رویکرد به کار واداشتن دولت به صواب نزدیک‌تر است و ایشان همانگونه که در دیدار مجازی با نمایندگان مجلس یازدهم فرمودند، مخالف نیمه تمام ماندن دولت‌ها هستند.
طبیعی است که در این میان ایشان همانگونه که مخالف اهانت به مسوولان ارشد کشور هستند با انتقاد برای پیشبرد امور موافق هستند که این برگرفته از حقوق جامعه نسبت به متصدیان امور در دولت دینی است. بر همین اساس در مدت باقی مانده تا پایان دولت می‌توان انتظار داشت که جریان انقلابی ضمن تحفظ در برخورد تند کلامی در مقابل دولت و آقای رییس‌جمهور حتماً نباید در بیان انتقادهای خود لکنت داشته باشد و طبیعی است که حد تعادل در این میان باید رعایت شود و طرفداران دولت هم خود را مصون و بی‌نیاز از نقد ندانند.
تاریخ انتشار : ۵ آبان ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۴
شناسه مطلب : 18700
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی