خیال پرسپولیسی‌ها راحت شد / بازگشت مدافع محبوب یحیی گل‌محمدی
محمد انصاری به دلیل مصدومیت طولانی مدت خود در لیست مازاد پرسپولیس حضور داشت تا در آستانه جدایی از جمع سرخپوشان پایتخت قرار بگیرد.

محمد انصاری به دلیل مصدومیت طولانی مدت خود در لیست مازاد پرسپولیس حضور داشت تا در آستانه جدایی از جمع سرخپوشان پایتخت قرار بگیرد. با این حال یحیی گل محمدی پس از ناکامی در جذب مدافع مد نظر خود راضی به ماندن انصاری شد تا مدافع این تیم روند مثبت بهبودی رباط صلیبی خود را در پرسپولیس طی کند.

انصاری نیز خیلی زود کار با توپ را شروع کرد و توانست با عملکرد قابل قبول خود به جمع لیست ۱۸ نفره این تیم برای دیدار با نساجی مازندران اضافه شود. از قرار معلوم گل محمدی از شرایط جسمانی و تمرینات مدافع پرسپولیس نیز راضی است تا دیگر دغدغه‌ای برای بازی‌های آینده این تیم در صورت مصدومیت یا خستگی دو دفاع میانی این تیم نداشته باشد.

همچنین یحیی گل محمدی جذب مدافع را از لیست اولویت‌های زمستانی پرسپولیس کنار گذاشته است و بار دیگر به مدافع بدون حاشیه این تیم اعتماد کرده است. البته انصاری همچنان نیمکت نشین خواهد بود و زمانی برای پرسپولیس به میدان می‌رود که سیدجلال یا کنعانی زادگان دچار مصدومیت شوند.

تاریخ انتشار : ۶ دی ماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۲
شناسه مطلب : 19285
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی