خانه طراحان انقلاب اسلامی از جمع‌آوری بیلبوردهای «با جوانان کارها دشوار نیست» از سوی شهرداری تهران به بهانه تبلیغ حضور جوانان در انتخابات مجلس خبر دارد.

به گزارش خبرنگار تجسمی خبرگزاری فارس، خانه طراحان انقلاب اسلامی از زیرمجموعه‌های سازمان هنری رسانه‌ای اوج با اعلام این خبر در کانال خود نوشت: «با اعلام شهرداری تهران و بر اساس گزارش‌های میدانی، در اقدامی غیر منتظره و عجیب طرح‌های گرافیکی و بیلبوردهای کمپین فردای روشن توسط ماموران این نهادشهری در شب گذشته از سطح شهر تهران جمع‌آوری شد.

مسئولان سازمان زیباسازی شهرداری دلیل حذف این آثار را شائبه سیاسی بودن شعار «با جوانان کارها دشوار نیست» دانسته و اذعان دارند این شعار تبلیغ حضور جوانان برای ثبت نام در انتخابات مجلس است!

این درحالی است که بر روی این بیلبوردها، تصاویری از دانشمندان جوان علوم مختلف نقش بسته بود و از چند روز گذشته بر روی دیواره نگاره میدان ولیعصر، بیلبوردهای سطح شهر تهران و دیگر شهرهای کشور با هدف تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و دغدغه رهبرانقلاب برای حضور جوانان در عرصه‌های تاثیرگذار انقلاب اسلامی اکران شد.»

اما غلامحسین محمدی، ‏‏‏‏مشاور شهردار و رئیس مرکز ارتباطات و بین الملل شهرداری تهران در این باره مدعی شد: «بدون هماهنگی عده‌ای شبانه بر بیلبوردهایی که در اختیار پیام‌های دیگران است؛ تبلیغات خود را اکران می‌کنند. حقوق سایرین را پایمال و بعد هم بجای تعذر با فرار رو به جلو، در فضای مجازی به دروغ پای انتخابات را وسط می‌کشند. شهرداری حافظ حقوق شهروندان است. رفقا، با مال غیر، اطعام و نذر باطل است.»

این ادعا با پاسخ محمد ذوقی، مدیر روابط عمومی سازمان اوج همراه شد: «اگر مایلید حضوراً مستندات واتساپی مدیر ارشد شهرداری را تقدیم کنیم، که صریحاً همین‌ها را می‌گوید! و البته بارها تاکید می‌کند که «دارند از ⁧بیرون⁩ به ما ⁧فشار⁩ می‌آورند!» همیشه با هماهنگی سازمان زیباسازی عمل کرده‌ایم. سخن از پایمالی حق، فرار رو به جلوست!»

تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ماه ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱
شناسه مطلب : 9583
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی