دروازه بان ملی پوش پرسپولیس تهران مشکلی برای دیدار با استقلال در دربی پایتخت ندارد.

 

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا بیرانوند، دروازه بان ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس تهران که پس از دیدار مقابل پارس جنوبی جم در چارچوب هفته پایانی لیگ هجدهم با محرومیت تعلیقی ۳ جلسه‌ای از همراهی تیمش محکوم شد، موفق شد سرخپوشان را مقابل سپاهان اصفهان در چارچوب نیمه نهایی جام حذفی همراهی کند که در آن مسابقه نیز اتفاقاتی رخ داد تا سبب شود تا او یک جلسه از همراهی تیمش محروم شود.

پس از این اتفاق برخی‌ها از محرومیت ۴ جلسه علی بیرو خبر داده بودند و این به آن منظور است که او حتی نمی‌تواند رو در روی استفلال بازی کند که تکذیب شد.

یکی از اعضای کمیته انضباطی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان بیان کرد: محرومیت ۳ جلسه‌ای مربوط به کمیته اخلاق است و به کمیته انضباطی ارتباطی ندارد. او یک جلسه از همراهی پرسپولیس محروم است و اینکه او نمی‌تواند از هفته اول تا چهارم بازی کند، کذب است.

در پایان لازم به ذکر است، با توضیحات عضو کمیته انضباطی، بیرانوند تنها نمی‌تواند مقابل پارس جنوبی بازی کند و مشکلی برای دیدار با استقلال تهران ندارد. دیدار هفته نخست ۳۱ مرداد در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۸
شناسه مطلب : 7698
برچسب ها
ارسال دیدگاه
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی